מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ארכיאולוגיה תנכית ב

   הוצאת הידברות

הספר ארכיאולוגיה תנ"כית מאת הרב זמיר כהן. בספר חדש ומרהיב עין, מציג הרב זמיר כהן תגליות ארכיאולוגיות מסעירות, המאירות באור יקרות את אמיתותו של התנ"ך. הממצאים בשטח מצביעים בבירור על אמינותן של עדויות התנ"ך ודיוקן. הקורא צועד בתחנות ההיסטוריה הגועשת של עם ישראל. תקופה אחר תקופה בהיסטוריה של עמנו משתקפת בממצאים המרתקים העולים ממעמקי האדמה.

מעלות הספר ארכיאולוגיה תנ"כית חלק ב

  • הספר ארכיאולוגיה תנכית ב עשיר בתצלומים מדהימים
  • ועוסק בכניסת עם ישראל לארץ בימי יהושע בן נון, כיבוש ארץ ישראל וההתנחלות בה, הקמת המלוכה בישראל 
  • עיר דוד וירושלים
  • ועד סוף ימי דוד המלך

ראיון עם הרב זמיר לכבוד צאת הספר ארכיאולוגיה תנ"כית

[מתוך אתר הידברות] לא מעט ממצאים ארכיאולוגיים שהתגלו בעשורים האחרונים מאששים את המסופר בתנ"ך. תתקשו אמנם למצוא את המידע הזה בכתבי עת מדעיים מן השורה, שאוהבים להציג מדע מכל סוג שהוא כסותר דת ואמונה, אבל בספרו החדש של הרב זמיר כהן, "ארכיאולוגיה תנ"כית" תמצאו בדיוק את זה: שורה ארוכה של ממצאים ארכיאולוגיים מרתקים שמתאימים בדיוק לתיאורי התנ"ך.

הרב זמיר כהן מספר שהרעיון להוציא ספר שיעסוק בנושא עלה בדעתו כבר לפני כעשר שנים. "חשבתי אז שכדאי להנגיש את שפע הממצאים הארכיאולוגיים המתגלים בארצות המקרא, ובפרט כאן בארץ ישראל, למי שעדיין לא נחשף אליהם. יש לזכור שהממצאים הללו מחזקים כל אדם הרפוי באמונתו: הם גם מוכיחים את אמיתות הפרטים המסופרים בתנ"ך, וגם מחזקים את שייכות ארץ ישראל לעם ישראל, בניגוד לאלה שיש המנסים לטעון שהגענו לכאן ככובשים זרים".

לינק לסרטון של הרב זמיר כהן על הספר ארכיאולוגיה תנכית ב

 https://www.hidabroot.org/video/210176

 

ספר לחברים על הספר 'ארכיאולוגיה תנכית ב'

לקוחות שרכשו את הספר "ארכיאולוגיה תנכית ב", התעניינו גם בספרים הבאים:

אזל מהמלאי
המהפך 4

המהפך 4

אזל מהמלאי מחיר: 72 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום