מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

דרך חיים - כרך בודד

   הוצאת מכון ירושלים

כרך בודד מתוך שבעת הכרכים בסדרת דרך חיים למהר"ל מפראג - ביאור נרחב על מסכת אבות עם מפתחות מפורטים. יו"ל ע"פ השוואה מדוקדקת לכת"י ולדפו"ר, עם הוספות והשלמות, ציונים ומקורות, מקבילות מכל כתבי המהר"ל, הערות והארות, ע"י הרב יהושע הרטמן שליט"א. בכריכה קשה ומהודרת בהוצאת מכון ירושלים המשובחת. לחץ לסט דרך חיים המלא.

 

בחר כרך מתוך סדרת דרך חיים למהר"ל 

דרך חיים מכון ירושלים - כרך ב דרך חיים מכון ירושלים - כרך א דרך חיים מכון ירושלים - כרך ג דרך חיים מכון ירושלים - כרך ד דרך חיים מכון ירושלים - כרך ה דרך חיים מכון ירושלים - כרך ו דרך חיים מכון ירושלים - כרך ז

 

היחודיות בספרי המהר"ל

ישנן שתי עובדות מעניינות על המהר"ל שכדאי להכיר - 1. המהר"ל החל לכתוב את משנתו בגיל מאוד מאוחר 2. בכל אחד מספרי המהר"ל יש הפנייה לכל אחד משאר ספרי המהר"ל. שני העובדות מעידות על שיטה. המהר"ל למד במשך רוב מוחלט של חייו ופיתח שיטה תורנית ביחס לכל, ולא כתב כשאר הכותבים פרטים פרטים תוך כדי ההתעלות והלימוד. לאחר שהכל היה מסודר הוא התחיל לנבוע ולכתוב את שיטתו בצורה מאוד מסודרת ומדויקת. 

לכן לימוד המהר"ל בשנים האחרונות הופך להיות פופולרי ביותר למחפשי העומק והאמונה, לבניית שיטה אמונית עצמית מתוך ספרי מורנו הגדול רבי ליווא מפראג.

ספר לחברים על הספר 'דרך חיים - כרך בודד'

לקוחות שרכשו את הספר "דרך חיים - כרך בודד", התעניינו גם בספרים הבאים:

נר מצוה

נר מצוה

הוסף למדף מחיר: 35 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום