מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

איך לבנות חיים - חברותא במסילת ישרים עם הדר גולדין

   הוצאת קורן

 

איך לבנות חיים

חברותא במסילת ישרים עם הדר גולדין

"בחיים”, אמר הדר, “יש לך שתי אפשרויות: להתעסק בעצמך או לעשות דברים גדולים”.

במהלך צוק איתן, כשחבריו של הדר אגרו כוחות בין הלחימות ברצועת עזה, ישב הדר גולדין, מפק"צ לוחמים בפלס"ר גבעתי, ולמד את ספר מסילת ישרים.

רק בזמן השבעה, גילו הוריו את הספר שנתן להם הצצה נוספת לנער שהיה הדר.

הספר היה מלא בשוליו בהערות שכתב הדר לעצמו, בעיפרון, בכתב יד קטן וצפוף, אך מסודר להפליא. ההערות מעבירות צמרמורת כשקוראים בהן מה היה בראש מעיניו של אותו נער צעיר. בהן ציין לעצמו, היכן הוא יכול להשתפר, מה עליו לתקן בעצמו וכיצד הוא יוכל להיות איש טוב יותר.

רק שנתיים לאחר מכן, החליטה המשפחה להוציא את הספר לאור, ושנתיים נוספות נדרשו לעריכה כדי להנגיש את מה שכתב הדר לעצמו, לקהל הרחב.

מתוך גב הספר:

הדר גולדין, (23) , נפל כקצין במהלך מבצע ׳צוק איתן׳ בקיץ תשע”ד, בפעולה לאיתור מנהרות שנועדו לפגוע באזרח ישראל. לאחר מותו נחטף לרצועת עזה, ועד למועד כתיבת שורות אלה טרם הוחזר.

חבריו של הדר, ששהו לצידו בקרוון בישיבה, ספרו שספר מסילת ישרים לא נח מידיו, ואף בזמן הלחימה העידו חייליו שהיה פותח את הספר ולומד בו בכל הזדמנות.

כל הניגש ללמוד את הספר בחברותא עם הדר אינו יכול שלא להידבק בשאיפותיו, ללכת בדרכיו ולעסוק גם הוא בשיפור עצמי מתמיד. ספר זה הוא פרי העיון והמעשה של נער הבונה את מערכי ההכנה לחייו. דרושה נשמה גדולה למאמץ הזה, אומץ גדול להתמודדות ונחישות אדירה לבנות חיים.

"יש צורך בהתבוננות מתמדת על החיים כי כל פעם מוצאים משמעות חדשה, עומק שעד כה היה בלתי ידוע. לפעמים איננו לומדים דבר חדש אלא רק מרפאים את השכחה, בוחנים מחדש את אותם הדברים שאנו כבר יודעים מה כתוב בהם”.הדר גולדין.

ספר לחברים על הספר 'איך לבנות חיים - חברותא במסילת ישרים עם הדר גולדין'

איך לבנות חיים - חברותא במסילת ישרים עם הדר גולדין
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר איך לבנות חיים - חברותא במסילת ישרים עם הדר גולדין תמונה שניה- הספר איך לבנות חיים - חברותא במסילת ישרים עם הדר גולדין

איך לבנות חיים - חברותא במסילת ישרים עם הדר גולדין

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "איך לבנות חיים - חברותא במסילת ישרים עם הדר גולדין", התעניינו גם בספרים הבאים:

שיחות מוסר

שיחות מוסר

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום