מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ברכת אברהם - מאמרים והדרכות - 5 כרכים

הספר ברכת אברהם כולל מאמרים והדרכות של דברי חיזוק והתעוררות ובירור עניני חובת האדם בעולמו, ב 5 כרכים: 2 כרכים על פרשות השבוע (חלק א'- בראשית, שמות, ויקרא; חלק ב'- במדבר, דברים וענינים שונים). ו 3 כרכים נוספים על: תורה ותפילה, מועדים ותשובה, מידות והשקפה. מאת הרב אברהם ארלנגר ר"ם בישיבת קול תורה בירושלים ת"ו.

"הדברים האלה הם בירורים של סוגיות בעניני תורה ועבודה על פי מה שלימדוני רבותי.." (מתוך הקדמת הספר ברכת אברהם - מאמרים והדרכות)

אודות מחבר ספרי ברכת אברהם

נולד בשווייץ לרב שמשון רפאל ארלנגר, בנו של אברהם ארלנגר מראשי היהדות האורתודוקסית בשווייץ. אחיו הוא המקובל הרב חיים אריה ארלנגר. נשוי למרים בת הרב חיים יוסף יעקובוביץ, שהיה ר"מ בישיבת פרנקפורט, ועם עלייתו ארצה בשנת תרצ"ד שימש כר"מ בישיבת קול תורה. היה מתלמידיו הראשונים של רבי יוסף דב סולובייצ'יק (ירושלים), וקיבל גם מאביו הרב יצחק זאב סולובייצ'יק.

כיהן בעקבות חמיו כאחד מראשי ישיבת קול תורה, ופרש בהגיעו לגיל שבעים, על מנת ללמוד מסכתות שאינן נלמדות בישיבות, ואף הוציא ספרים על מסכת שבת. מחבר סדרת הספרים הפופולרית ברכת אברהם על מסכתות רבות ממסכתות הש"ס, וכן חיבר ספר מאור השער על שערי תשובה לרבינו יונה, וספר מאור המסילה על מסילת ישרים.

 

ספר לחברים על הספר 'ברכת אברהם - מאמרים והדרכות - 5 כרכים'

ברכת אברהם - מאמרים והדרכות - 5 כרכים
לחץ על התמונה להגדלה

ברכת אברהם - מאמרים והדרכות - 5 כרכים

הוסף למדף מחיר: 195 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "ברכת אברהם - מאמרים והדרכות - 5 כרכים", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
הליכות עולם

הליכות עולם

הוסף למדף מחיר: 65 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום