מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

לשם שמיים – האתיקה של המחלוקת

   הוצאת קורן

לשם שמיים – האתיקה של המחלוקת, הרב יובל שרלו, עברית, הוצאת קורן, כריכה רכה.

"ימיה של המחלוקת כימי עולם הם. עם היציאה מגן עדן התרחשה המחלוקת הראשונה, המריבה בין קין להבל שהביאה גם לשפיכות דמים, ומאז מלווה תופעת המחלוקת את עולמנו... בימינו מידרדרת המחלוקת למקומות רעים למדי. הדיון ברשת האינטרנט אלים מאוד, והמרחק בינו ובין זירת מאבקים נגד חיות טרף מצטמצם והולך. אוסף נורא של פגיעות אישיות, שקרים וסילופים, השמצות וחדירה לפרטיות, פריצת אינטימיות וגסות רוח משתלחת... לפנינו סכנה אסטרטגית־ממשית לחברה האנושית בכללה, ולמדינת ישראל, לעם היהודי ולתורה, בפרט."

לאחר שנים של עיסוק בתופעת המחלוקת – מתוך הכרה בחשיבותה ובסכנותיה, בפירותיה המבורכים ובפוטנציאל ההרס שבה – מגיש הרב יובל שרלו את לשם שמים, חיבור שאפתני ופורץ דרך אודות האתיקה של הדיון הציבורי. כשהוא נשען על תרבות הוויכוח של חז"ל מחד, ועקרונות הפוסט-מודרניזם מאידך, מנסח הרב שרלו קוד אתי יסודי ומקיף לניהולה הראוי של המחלוקת.

אודות הרב יובל שרלו - מחבר הספר לשם שמים - האתיקה של המחלוקת

הרב יובל שרלו, מראשי ישיבת ההסדר אמי"ת "אורות שאול" ברעננה,  נמנה בין מקימי "צהר". תחום עיסוקו הציבורי העיקרי הוא אתיקה,  והוא חבר במספר ועדות אתיות ממלכתיות רמות דרג. ספריו וחיבוריו הרבים עוסקים בענייני הלכה, תנ"ך ומחשבה יהודית בת-זמננו. נשוי לסמדר. אבא וסבא. מחבר הספר לשם שמים האתיקה של המחלוקת.

ספר לחברים על הספר 'לשם שמיים – האתיקה של המחלוקת'

לשם שמיים – האתיקה של המחלוקת
לחץ על התמונה להגדלה

לשם שמיים – האתיקה של המחלוקת

הוסף למדף מחיר: 78 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "לשם שמיים – האתיקה של המחלוקת", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום