מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

פירוש שיר השירים ומסכת אבות

   הוצאת חורב

פירוש שיר השירים ומסכת אבות מאת בעל התורה תמימה, הרב ברוך הלוי עפשטיין, כריכה קשה, רנו עמ'. "אודה הי בכל לבב בסוד ישרים ועדה" על שזכינו בעזרתו יתברך לסיים את מלאכת הספר שלפנינו, ומגישים אנו לכל בית ישראל מהדורה חדשה של הפירוש "ברוך שאמר" של הרב ברוך הלוי עפשטיין מפינסק לפרקי אבות.

תוכן פירוש שיר השירים ומסכת אבות

ביאורו של המחבר מקיף ומתייחס לכל נבכי החיים, ולכל תחומי התורה והמוסר. הביאור במתכונתו החדשה עבר הגהה ועריכה חדשה, נוקד ופוסק ועומד מחדש בצורה מאירת עיניים. כמו כן הושקעו בו הרבה עמל ויגיעה של חכמה בינה ודעת ונוספו בו מראי מקומות רבים ומתוקנים.

ברוב ביאוריו של המחבר מתייחס הוא לפירושם של הברטנורא והתויו״ט. כדי להקל על הלומדים הדפסנו על אתר את פירושי הברטנורא ועיקר תוספות יו״ט ערוכים מחדש מנוקדים ומפוסקים. לראשונה, ביאורי המחבר מצויינים על ידי אותיות במשנה ובמקביל בפירוש המחבר, וכך מאפשרים ללומד לעקוב אחר התייחסות פרשנותו לפרקי אבות.  "ברוך שאמר" - ביאורים על סדור התפילה, הגדה של פסח ופרקי אבות. בהקדמתו לספר "ברוך שאמר", כותב: "לא מנעתי לקבען כאן(את ביאורי התפילה - בספר נפרד) יען כי שם (בתורה תמימה) באו מפוזרות ומובלעות בתוך עניינים שונים, וכאן באו במדור לעצמן על מקומן לענייניהן" וכו'.  נדפס לראשונה בשנת ת״ש (1940). כאן הדפסנו מהדורה חדשה מתוקנת ומנוקדת על פרקי אבות ובתוספת מראי מקומות רבים.

ספר לחברים על הספר 'פירוש שיר השירים ומסכת אבות'

פירוש שיר השירים ומסכת אבות
לחץ על התמונה להגדלה

פירוש שיר השירים ומסכת אבות

הוסף למדף מחיר: 65 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "פירוש שיר השירים ומסכת אבות", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום