ספרי קודש - המדף היהודי
מוקד הזמנות: 03-5531443
אזל מהמלאי
510 ₪
אזל מהמלאי

סט משנה תורה מבואר - 4 כרכים

הוצאת מפעל משנה תורה

סט משנה תורה מבואר - מהדורה שולחנית מודפסת על נייר משובח, 4 כרכים לכל החיבור. כל כרך מאגד בין 3 ל-4 ספרים כ1200 עמודים לכרך, גודל כל כרך 24.5x17 ס"מ. על נייר משובח, בכריכה קשה ומפוארת. במהדורה זו המקור והביאור באים טור מול טור כדי להקל על הקורא בקריאה משולבת של המקור והביאור.

הסט מגיע עם מארז מפואר ו-4 כרכים:

  • כרך א' החיים ומעגלם המאגד ספרים: המדע, אהבה וזמנים.
  • כרך ב' הבית והארץ המאגד ספרים: נשים, קדושה, הפלאה וזרעים.
  • כרך ג' הקודש והמקדש המאגד ספרים: עבודה, קרבנות וטהרה.
  • כרך ד' המשפט העברי המאגד ספרים: נזקים, קניין, משפטים ושופטים. 

חיבור משנה תורה להרמב"ם הוא סיכומה של תורה שבעל פה, המכיל י"ד ספרים (ומכאן גם כינויו הי"ד החזקה). ספרים אלו מיועדים לכל מי שרוצה להכיר את מכלול ההלכה היהודית מפי גדול הפוסקים וההוגים היהודיים, הנשר הגדול. מהדורה מבוארת, מדויקת ומאירת עיניים, בנוסח המדוייק ביותר שניתן להוציא כיום, ע"פ כתבי היד המצויים ובביאור פשוט ותמציתי של הרמב"ם על פי ספריו שלו. איורים, תרשימי עזר, מפתחות עשירים, נספחים מעשיים. 

 

משנה תורה מבואר - אודות הביאור

מפעל משנה תורה עמל על הוצאה לאור של מהדורה מדוייקת של ספרי משנה תורה בלויית ביאור שווה לכל נפש, המקפל בתוכו את התפיסות המיוחדות של הרמב"ם בכל רחבי ספריו בפשטות, בקצרה, בנאמנות למקור ובבהירות.

חזונו של המפעל הוא, שכל אחד ואחד יוכל להכיר את התורה שבעל-פה כולה באופן המקיף ביותר ובצורה הקצרה ביותר המסודרת למופת, כפי שהביאה הרמב"ם לביטוי בספרו המופתי ספר משנה תורה

במהדורה זו, מצטרף לנוסח המדויק ביותר שניתן להעמיד היום מתוך כתבי היד המשובחים של ספר זה ביאור מדויק, פירוש הרמב"ם על פי דברי הרמב"ם בחיבוריו האחרים, שכל מי שמבקש להכיר את הרמב"ם ואת משנתו, אין לו דרך סלולה יותר לעשות זאת מבסדרה המבוארת.

 

ספר לחברים על הספר 'סט משנה תורה מבואר - 4 כרכים'

לקוחות שרכשו את הספר "סט משנה תורה מבואר - 4 כרכים",
התעניינו גם בספרים הבאים: