מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

מסילת ישרים חלק א'

   הוצאת ספרית חוה בית-אל

הספר מסילת ישרים פירוש - שכתוב שיעורים שניתנו מפי הרב אבינר על ספר מסילת ישרים - חלק א'. בגוף הספר יש מהדורה מנוקדת של מסילת ישרים ואחרי כל פרק שיעורו של הרב אבינר. פרקים א-ט, כריכה רכה.

"ספר מסילת ישרים הוא ספר מופלא שבמופלאים לתיקון מידות הנפש, התחזקות בעבודת ד' והתגדלות באמונה. אני הדל נוהג לומר שיש ללמוד אותו מאה פעמים. יהי רצון ששיעורים אלו יסייעו לנו להתקרב אל בוראנו". (הרב אבינר)

אודות מחבר הפירוש על מסילת ישרים

רב היישוב בית אל, וראש ישיבת עטרת כהנים. הרב אבינר, כבן 70, יליד צרפת. היה חבר בני עקיבא ומדריך בה וכן חבר הנהלת התנועה בצרפת. בגיל ההתבגרות, למד באוניברסיטה מדעים מדוייקים ביניהם מתמתיקה, פיסיקה והנדסת חשמל. הרב עלה לארץ יחד עם גרעין של בני עקיבא בגיל 23. בהגיעו, התיישב בקיבוץ שדה אליהו, תוך רצונו ליישם את אידאל חיי העבודה בארץ ישראל. בצבא שירת כלוחם, והשתתף במלחמות ששת הימים ויום כיפור והגיע לדרגת סגן. 

הרב אבינר למד בישיבת מרכז הרב, שם גם פגש את רבינו, הרב צבי יהודה קוק שהפך לרבו, ולאחר מספר שנים, בשנת תשל"א, כיהן כרב הקיבוץ "לביא" שבגליל. עם זאת, המשיך לעבוד במשק מחצית מהיום, כהזדהות עם האידאל של עבודת הארץ. בשנת תשל"ז עבר למושב "קשת" ברמת הגולן, לשמש כרב היישוב. בשנת תשמ"א, עבר לשמש כרב היישוב בית אל (כ-4 שנים לאחר הקמתו), תפקיד שאותו הוא ממלא עד היום. בשנת תשמ"ג הקים את ישיבת עטרת כהנים ועמד בראשה. הישיבה ממוקמת בעיר העתיקה בירושלים ולומדים בה כ-200 תלמידים במספר מסלולי לימוד. במסגרת הישיבה יזם הרב אבינר הוצאת חוברת חודשית, בה מאמרים בתחומי מחשבה והלכה, בשם "עיטורי כהנים", הוא מפרסם בה באופן קבוע תשובות קצרות שלו, ושיחות של הר צבי יהודה שנערכו על ידו. 

הרב אבינר הוציא לאור למעלה ממאה וחמישים ספרים. ספריו יוצאים לאור בהוצאת "ספריית חווה" בבית אל. הם עוסקים בנושאים מגוונים ופונים לקהלי יעד מגוונים, הן בגילאים (ילדים, נערים, לקראת נישואים ומבוגרים), והן ברמות דתיות שונות (מסורתיים, דתיים ובחורי ישיבות). חלק מספריו נערכו מתוך שיעורים מוקלטים שנתן הרב. 

ספר לחברים על הספר 'מסילת ישרים חלק א''

לקוחות שרכשו את הספר "מסילת ישרים חלק א'", התעניינו גם בספרים הבאים:

חכמת נשים

חכמת נשים

הוסף למדף מחיר: 39 ₪
משיב הרוח

משיב הרוח

הוסף למדף מחיר: 58 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום