מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

שיחות הרב צבי יהודה חלק ב ארץ ישראל

   הוצאת ספרית חוה בית-אל

הספר שיחות הרצי"ה - ארץ ישראל -בספר שיחות הרצי"ה ארץ ישראל מביא לנו הרצי"ה את משנתו ומשנת אביו בענייני ארץ ישראל והגאולה ומסביר איך עם ישראל קשור קשר מהותי ופנימי לארץ ישראל ולא קשר סתמי ומקרי.

ספר חובה לכל יהודי השואף לברר בקרבו את סוגיית ארץ ישראל ושלטוננו בה, היחס לבני מיעוטים, גבולות הארץ,מלכות ישראל, שיבת ציון ועוד (חלק מכותרות השיחות).

כמו כן בספר "שיחות הרצי"ה-ארץ ישראל" תוקף הרצי"ה   תוקף בשיחותיו את אותם-"חרדים המתלבשים בלבוש של צידקות" (אנשים מסוימים מאוד.) שלא האמינו בארץ ישראל ובגאולה של תקופתנו ושלא ראו צורך וממילא לא רצו לעלות לארץ מכל מיני סיבות שנראות לכאורה דתיות ומנומקות בהלכה (שלושת השבועות וכדו') אך בפועל איך לטענות הללו שום אחיזה במציאות (כפי שמסביר הרצי"ה בספר שיחות הרצי"ה-ארץ ישראל) כמו כן בספר שיחות הרצי"ה ארץ ישראל מביא הרצי"ה נושאים נוספים הקשורים במישרין או בעקיפין לעניין ארץ ישראל (לימוד תורה, גיוס בני ישיבות וכדו')

"ולמה נקרא שיחות הרב צבי יהודה ולא שיעורי הרב צבי יהודה? כי שיעור הוא כשמו-דבר שיש לו שיעור ורבנו היה כמעיין המתגבר, כמו שכתוב "מה אהבתי תורתך כל היום היא שיחתי" כדבר הנובע באורח טבעי מן הנשמה"        (מתוך הכריכה של הספר) 

ספר לחברים על הספר 'שיחות הרב צבי יהודה חלק ב ארץ ישראל'

שיחות הרב צבי יהודה חלק ב  ארץ ישראל
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר שיחות הרב צבי יהודה חלק ב  ארץ ישראל תמונה שניה- הספר שיחות הרב צבי יהודה חלק ב  ארץ ישראל

שיחות הרב צבי יהודה חלק ב ארץ ישראל

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "שיחות הרב צבי יהודה חלק ב ארץ ישראל", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום