מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ניצוצות לנשמה

   הוצאת ידיעות אחרונות

הספר ניצוצות לנשמה - בעריכת הרב יובל פרוינד. הוצאת 'ידיעות ספרים' בשיתוף 'ראש יהודי', כריכה רכה. ספר ההמשך לספר ניצוצות הראשון שזכה להצלחה והתקבל באהבה גדולה חוצת מגזרים.

אודות הספר ניצוצות לנשמה

ניצוצות מאגד מאות הארות, עצות ותבונות על פי משנתו של הראי"ה קוק זצ"ל בנושאים של אהבה, גאווה, הורות, חלומות, מיסטיקה, שנאה, תשובה ועוד. עד עכשו היו הדברים נחלתם של תלמידי חכמים בלבד, בשל השפה העוטפת את רעיונותיו הגבוהים של הרב, אך אלה עובדו לעברית בת זמננו.

אודות עורך הספר ניצוצות לנשמה

הרב יובל פרוינד (נולד ב-1976) הוא רב, מחבר ספרי הגות ומוזיקאינולד ליעקב פרוינד, שדרן קול ישראל וליהודית, מורה לאנגלית למבוגרים באוניברסיטה הפתוחה. לזוג ארבעה ילדים. מלמד במכינה קדם-צבאית בבית רימון. בנוסף עוסק בכתיבה בתחומי הרוח בעיקר בתורת הרב קוק.

בשנת 2013 השיק את אלבום הבכורה שלו 'תכף אשוב'. חלק מהשירים בדיסק הם ביחד עם הזמר אהוד בנאי. בנוסף הבסיסט של הדיסק הוא עופר אשד ונגן הכינור הוא אורן צור.

בשנת 2016 הוציא את 'נפשי תקשיב שירו' - מופע שירי הרב קוק.

כותב באופן קבוע טורים בעלוני השבת, בנוסף מעביר שיעורים בערוץ אורות.

לספר ניצוצות לנשמה קדמו ספרים רבים ובניהם:

נביעות- הארות, עצות ותובנות המשיבות את הרוח על פי משנתו של הראי"ה קוק. ניצוצות- הארות, עצות ותובנות ע"פ דרכו של הראי"ה קוק זצ"ל, אורות התשובה עם ביאור "מעט מן האור". פסיכולוגיה של מעלה - תורת הנפש של הרב קוק ועוד..

ספר לחברים על הספר 'ניצוצות לנשמה'

לקוחות שרכשו את הספר "ניצוצות לנשמה", התעניינו גם בספרים הבאים:

נביעות

נביעות

הוסף למדף מחיר: 49 ₪
ניצוצות

ניצוצות

הוסף למדף מחיר: 49 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום