מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

דעה צלולה - עולם ואדם במשנת הרב קוק

   הוצאת אורים

הספר דעה צלולה - עולם ואדם במשנת הרב קוק. מי היה הראי"ה קוק? מה הבשורה במשנתו? ומה תרומתו לתקומת עם ישראל השב לארצו לאחר אלפיים שנות גלות?

בספר דעה צלולה מבאר הרב אורי שרקי, את משנתו של הרב קוק באופן אקטואלי, חדשני ובלשון שווה לכל נפש, כפי שהיא משתקפת בקשת רחבה של נושאים כגון: סגולה ולאומיות, המשטר המדיני לפי היהדות, תורת הסוד, פוסט מודרניזם, אתיאזם, תורת הנפש מוסר ועוד. 

כריכה רכה 400 עמ'

אודות מחבר הספר דעה צלולה - הרב אורי שרקי

הרב אוּרי עמוס שֶׁרְקִי(נולד בתשי"ט, 1959) הוא ר"מ במכון מאיר, רבהּ של קהילת "בית יהודה" בקריית משה בירושלים, יו"ר ברית עולם - המרכז העולמי לבני נח ומחבר ספרים. הרב אורי שרקי עבר בילדותו עם משפחתו למספר שנים לצרפת, ועלה לישראל בשנת 1972. למד בישיבה התיכונית"נתיב מאיר" ולאחר מכן המשיך ללמוד במרכז הרב אצל הרב צבי יהודה הכהן קוק בשנותיו האחרונות. בין רבותיו נמנים הרב יהודה ליאון אשכנזי, הרב מאיר יהודה גץ והרב שלמה בנימין אשלג.

מחבר דעה צלולה הוא אחד מרבני ארגון ראש יהודי, מעביר קורסים למפיצי יהדות על מנת שתהיה להם יכולת הידברות עם חילונים וכן מעביר שיעורים במקומות שונים. הרב שרקי הוא ממקימי "ברית עולם - המרכז העולמי לבני נח"‏, המבקש לעורר את המודעות לשבע מצוות בני נח ולקיומן על ידי אומות העולם. 

הרב שרקי נשוי לרונית, ד"ר לביולוגיה, לזוג שבעה ילדים והם מתגוררים בירושלים. אחד מילדיו הוא העיתונאי יאיר שרקי. ב-15 באפריל 2015 נרצח בנו, שלום יוחאי שרקי, בפיגוע דריסה בירושלים, בליל יום הזיכרון לשואה ולגבורה.

ספר לחברים על הספר 'דעה צלולה - עולם ואדם במשנת הרב קוק'

חזר למלאי
דעה צלולה - עולם ואדם במשנת הרב קוק
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר דעה צלולה - עולם ואדם במשנת הרב קוק

דעה צלולה - עולם ואדם במשנת הרב קוק

הוסף למדף מחיר: 75 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "דעה צלולה - עולם ואדם במשנת הרב קוק", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
שיח הראי"ה

שיח הראי"ה

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום