מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

חובת התלמידים כיס - בלכתך בדרך

   הוצאת פלדהיים

הספר חובת התלמידים - מהדורת כיס מסדרת ספרי מוסר ומחשבה "ובלכתך בדרך", לספרו של האדמו"ר מפיאסצנה. הספר חובת התלמידים מוביל את תלמידי הישיבות והמחנכים בשבילי העליה בתורה ויראת שמים. הדפסה חדשה ובהירה. כריכה רכה.

תוכן הספר חובת התלמידים

חובת התלמידים הינו ספר מוסר ותיקון המידות שחובר על ידי האדמו"ר מפיאסצ'נה, המתייחד בסגנונו ובתכניו. הספר עשה רושם רב בעת יציאתו וזוכה עד היום לפופולאריות רבה. את הספר ייעד המחבר בעיקר להדרכת תלמידים צעירים.

בספר "חובת התלמידים" חודר האדמו"ר מפיאסצנה אל נפש התלמיד, ומעודד אותו להתמיד בתלמודו.

הספר פותח באגרת למורים ולהורים בה מסביר את מגמות החינוך. הסופר מדגיש את הצורך לעודד את הילד/תלמיד בדרכי נועם ולא בכפייה. "החינוך לא צווי לבד הוא, שמצוה את בנו או תלמידו עשה כך וכך... הכוונה היא לגדל ולפתח את טבעו והכשרתו של הילד שנמצאה בו במדה קטנה או בכח והעלם לבד ולגלותה..."

כמו כן, עומד המחבר על הצורך להתייחס לכל ילד ע"פ צרכיו הייחודיים. "לא בכל הנערים שווה הוא החנוך, תלוי הוא בכל נער ונער כפי טבעו, דעתו, מדותיו וכו', ואותם על המחנך להכיר..."

 

אודות מחבר ספר חובת התלמידים- האדמו"ר מפיאסצנה

הספר "חובת התלמידים" נכתב ע"י רבי קלונימוס קלמיש שפירא - האדמו"ר מפיאסצנה - שניספה בשואה. עם פרוץ מלחמת העולם השנייה, נלכד הרב שפירא בוורשה המכותרת על ידי הגרמנים. בהפגזות נהרגו בנו, כלתו ודודתו, וזמן קצר לאחר תחילת הכיבוש הגרמני מתה גם אמו. למרות האסון האישי, ולמרות הצרה הכללית, סירב הרב שפירא להצעות בריחה שונות שהופנו אליו והעדיף להישאר עם חסידיו בגטו וורשה עד הסוף.

 

ספר לחברים על הספר 'חובת התלמידים כיס - בלכתך בדרך'

חובת התלמידים כיס - בלכתך בדרך
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר חובת התלמידים כיס - בלכתך בדרך תמונה שניה- הספר חובת התלמידים כיס - בלכתך בדרך

חובת התלמידים כיס - בלכתך בדרך

הוסף למדף מחיר: 18 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "חובת התלמידים כיס - בלכתך בדרך", התעניינו גם בספרים הבאים:

דרך המלך

דרך המלך

הוסף למדף מחיר: 55 ₪
חובת התלמידים

חובת התלמידים

הוסף למדף מחיר: 33 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום