מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

אביהם של ישראל חלק ה'

כרך ה' בסדרת אביהם של ישראל סט - אוסף סיפורים מופלאים ונוגעים ללב על חייו הנשגבים של הרב מרדכי אליהו זצוק"ל, בעריכת בנו הרב שמואל אליהו שליט"א, רבה של העיר צפת. 5 כרכים בגודל 24.5X17 ס"מ. 

אודות סדרת אביהם של ישראל

אביהם של ישראל היא סדרת ספרים שערך הרב שמואל אליהו ובהם סיפורים אודות אביו, הרב מרדכי אליהו. הכרך הראשון בסדרה יצא לקראת יום השלושים לפטירת הרב אליהו והתבסס על סיפורים שנשמעו במהלך ימי האבל. הסדרה כולה כוללת חמישה חלקים שיצאו בשנים תש"ע-תשע"א בהוצאת "דרכי הוראה לרבנים". כל כרך בנוי מ-14 פרקים, על פי סדר הנושאים המרכיבים את ספר המוסר "מסילת ישרים", להראות שאין מדובר רק בסיפורי צדיקים גרידא אלא כדי שכל אחד יוכל ללמוד מהם לעולמו המוסרי ולעלות במסילה העולה השמימה. 

במהלך ימי השבעה והשנה, שמעו בני המשפחה של הרב אליהו זצ"ל אינספור סיפורי מופת ופלא אודותיו, מאלפי המנחמים שהגיעו אל בית המשפחה.שהראו עד כמה היה כפשוטו "אביהם של ישראל". "הם סיפרו לנו על רב שלא הכרנו. סיפורים שהרב הסתיר מאיתנו, סיפורים שלא שמענו מעולם. סיפורים על תקופת הילדות והנערות של הרב. סיפורים על תקופת הבגרות. איך ישב ולמד תורה בהתמדה מרוב עוני. סיפורים על עצות והדרכות שנתן לאנשים שהועילו להם הרבה בחיים" מספר הרב שמואל שליט"א, שהיה קרוב מאוד לאביו. מסיבה זו, החליטו בני המשפחה כי הם רוצים לאגד את כל הסיפורים בספר. ולצורך כך הם ביקשו מהמנחמים ומכלל ישראל לכתוב ולשלוח להם סיפורים אישיים על אודות הרב זצ"ל.

ספר לחברים על הספר 'אביהם של ישראל חלק ה''

לקוחות שרכשו את הספר "אביהם של ישראל חלק ה'", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום