מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

אוצרות אלימלך - 2 כרכים

   הוצאת אברמוביץ'

הספר "אוצרות אלימלך" 2 כרכים בהוצאת אברמוביץ'. מביא מדברי תורתו של רבי אלימלך מליז'נסק ערוכים לפי סדר של ערכים, ומסודרים לפי א' ב' מתוך הספר נועם אלימלך. י"ל במהדורה מפוארת ומנוקדת.

אודות הספר "אוצרות אלימלך":

חיבורו של רבי אלימלך מליזנסק "נועם אלימלך" היה מראשוני ספרי החסידות, ובו עיקרי דרכו ושיטתו אשר קובצו יחד על ידי בנו אלעזר, ואשר נערכו לפי סדר פרשיות השבוע. דברי התורה נאמרו על ידי רבי אלימלך בשבת ונכתבו על ידי בנו. לאחר שהראם לאביו קיבל את ברכתו, אך על-פי ציוויו לא הביא את הספר לדפוס עד לאחר פטירתו של אביו "מהטעם הכמוס"‏. ספר זה הוא נכס צאן ברזל בתנועת החסידות ורבים קובעים בו לימוד מדי שבת. בהסכמות לספרו נועם אלימלך שניתנו מפי גדולי רבני הקהילה הרעיפו עליו ועל ספרו שבחים רבים.

אודות מחבר הספר "אוצרות אלימלך":

רבי אלימלך וייסבלום מליז'ענסק אדמו"ר ומנהיג חסידי בדור השלישי לחסידות.‏ נחשב אחד מגדולי מבססי החסידות בפולין, עד כדי השוואתו לבעש"ט.‏ 

רבי אלימלך נולד בטיקטין למירל (מיריש) ורבי אליעזר ליפא ליפמן, למשפחה בת ששה ילדים, שהגדול שבהם הוא רבי משולם זוסיא מאניפולי, הידוע יותר בשם ר' זושא.

עוד בצעירותו למד קבלה לפי שיטת האר"י, ובשלב מסוים הצטרף לאחיו רבי זושא מאניפולי ללימודים בעיר רובנה אצל המגיד ממזריטש. ערך מסעות "גלות" יחד עם אחיו רבי זושא. נפטר בכ"א באדר ה'תקמ"ז בעירו ליז'נסק. אחריו שימש ברבנות בנו רבי אלעזר.

 

ספר לחברים על הספר 'אוצרות אלימלך - 2 כרכים'

אוצרות אלימלך - 2 כרכים
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר אוצרות אלימלך - 2 כרכים תמונה שניה- הספר אוצרות אלימלך - 2 כרכים

אוצרות אלימלך - 2 כרכים

הוסף למדף מחיר: 58 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "אוצרות אלימלך - 2 כרכים", התעניינו גם בספרים הבאים:

נועם אלימלך

נועם אלימלך

הוסף למדף מחיר: 69 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום