מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

נועם אלימלך המנוקד 2 כרכים

   הוצאת אברמוביץ'

הספר נועם אלימלך המנוקד והמפואר עם הארות "יפה מראה" - 2 כרכים היוצאים לאור במהדורה חדשה ומפוארת, מנוקדת ומבוארת, עם הארות והערות וביאור הנקרא יפה מראה, וכן נוספו כותרות צד בכל קטע, ועוד מעלות חדשות ומיוחדות.

אודות ספר נועם אלימלך

נועם אלימלך הוא החיבור המרכזי של רבי אלימלך מליז'ענסק שהיה מראשוני החסידות האוגד בתוכו את פירושיו השונים של רבי אלימלך מליז'נסק על פרשיות השבוע. חיבור היה מראשוני ספרי החסידות, ובו עיקרי דרכו ושיטתו של רבי אלימלך מליז'ענסק אשר קובצו יחד על ידי בנו אלעזר, ואשר נערכו לפי סדר פרשיות השבוע. דברי התורה נאמרו על ידי רבי אלימלך בשבת ונכתבו על ידי בנו. לאחר שהראם לאביו קיבל את ברכתו, אך על-פי ציוויו לא הביא את הספר לדפוס עד לאחר פטירתו של אביו "מהטעם הכמוס"‏. ספר זה הוא נכס צאן ברזל בתנועת החסידות ורבים קובעים בו לימוד מדי שבת. בהסכמות לספרו נועם אלימלך שניתנו מפי גדולי רבני הקהילה הרעיפו עליו ועל ספרו שבחים רבים.

 אודות מחבר הספר  - רבי אלימלך מליז'ענסק

רבי אלימלך וייסבלום מליז'ענסק אדמו"ר ומנהיג חסידי בדור השלישי לחסידות.‏ נחשב אחד מגדולי מבססי החסידות בפולין, עד כדי השוואתו לבעש"ט.‏ 

רבי אלימלך נולד בטיקטין למירל (מיריש) ורבי אליעזר ליפא ליפמן, למשפחה בת ששה ילדים, שהגדול שבהם הוא רבי משולם זוסיא מאניפולי, הידוע יותר בשם ר' זושא.

עוד בצעירותו למד קבלה לפי שיטת האר"י, ובשלב מסוים הצטרף לאחיו רבי זושא מאניפולי ללימודים בעיר רובנה אצל המגיד ממזריטש. ערך מסעות "גלות" יחד עם אחיו רבי זושא. על מסעות אלו נוצר סוגה ספרותית חסידית המכונה "האחים הקדושים". נפטר בכ"א באדר ה'תקמ"ז בעירו ליז'נסק. אחריו שימש ברבנות בנו רבי אלעזר.

 

ספר לחברים על הספר 'נועם אלימלך המנוקד 2 כרכים'

נועם אלימלך המנוקד 2 כרכים
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר נועם אלימלך המנוקד 2 כרכים תמונה שניה- הספר נועם אלימלך המנוקד 2 כרכים

נועם אלימלך המנוקד 2 כרכים

הוסף למדף מחיר: 85 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "נועם אלימלך המנוקד 2 כרכים", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
בית אמי

בית אמי

הוסף למדף מחיר: 75 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום