מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

הרב שלמה גורן - בעוז ותעצומות

   הוצאת ידיעות ספרים

הספר הרב שלמה גורן- בעוז ותעצומות- אוטוביוגרפיה שמורכב מדברים שכתב הרב גורן בעצמו בו מתאר את תפקידו במדינת ישראל ובצה"ל.

 

הרב שלמה גורן (1994-1917) שייך לדור הנפילים של המנהיגות הרבנית, מהזן ששילב ידענות ורוחב דעת לצד אומץ לב, פיקחות ודעתנות. סיפור חייו המתחיל בעיירה מזרח אירופית וממשיך בהתיישבות, בהגנה ובצה"ל, הוא גם סיפורו של העם היהודי במאה העשרים. הרב גורן היה שותף פעיל בהיסטוריה של העם היהודי וטבע בה חותם עמוק הן כרב הראשי של צה"ל והן כרבה הראשי של מדינת ישראל ולימים אף כפוסק עצמאי. כתיבתו התורנית הענפה ועצמאותו המחשבתית הציבו אותו כאחד מגאוני הדור וממעצביה של ההלכה היהודית המודרנית.

שנים לאחר שרק כתיבתו ההלכתית היתה מוכרת, מתאפשרת כאן הצצה ראשונה אל עולמו האישי של ענק זה. הרב שלמה גורן - בעוז ותעצומות היא אוטוביוגרפיה ערוכה המבוססת על חומרים מקוריים שכתב, הקליט ותיעד הרב גורן בעצמו. הספר מציג לראשונה את מסכת חייו המרתקים ואת הדרך שבה ראה וחווה את מאורעות חייו ובעיקר כיצד תפש את תפקידו במדינת ישראל המתחדשת. הנימה האישית שבה כתובים הדברים מאפשרת להתלוות מקרוב לאדם, לאיש משפחה ולמנהיג הלכתי שהיה יחיד בדורו.


אבי רט הוא סופר, איש חינוך ותקשורת, עורך התלמוד הישראלי (ידיעות ספרים), מנהל אסטרטגיה קהילתית וערכית בחברת התרופות מדיסון פארמה וראש מכון ש"י באוניברסיטת בר אילן. כתב ספרי נוער שראו אור בידיעות ספרים, בהם כח 12 ו-כח 13 אשר זכו בפרס "ספר הזהב", ו-שלם יותר מלב שבור שזכה אף הוא להצלחה גדולה וגם הומחז.

 

366 עמודים.

כריכה רכה.

ספר לחברים על הספר 'הרב שלמה גורן - בעוז ותעצומות'

הרב שלמה גורן - בעוז ותעצומות
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר הרב שלמה גורן - בעוז ותעצומות תמונה שניה- הספר הרב שלמה גורן - בעוז ותעצומות

הרב שלמה גורן - בעוז ותעצומות

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "הרב שלמה גורן - בעוז ותעצומות", התעניינו גם בספרים הבאים:

גדולה שמושה

גדולה שמושה

הוסף למדף מחיר: 65 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום