מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

בגן האמונה לנוער ולתלמידים

הספר בגן האמונה לנוער ולתלמידים מאת הרב שלום ארוש, מהדורה מיוחדת ומהודרת מותאמת לילדים ונוער, בהסבר ברורה ונעימה של המושגים היפים המלווים את האדם בכל רגע בחייו – האמונהכריכה קשה, ניקוד מלא, 212 עמ'. הספר מודפס על נייר כרומו צבעוניים, ומלווה בתמונות ותרגילים מעניינים ומאתגרים. 

אודות הספר בגן האמונה לנוער ולתלמידים

 

ספרו רב המכר של הרב שלום ארוש – בגן האמונה, עכשיו במהדורה מיוחדת ומהודרת מותאמת לילדים ונוער, בהסבר ברורה ונעימה של המושגים היפים המלווים את האדם בכל רגע בחייו – האמונה. הספר בגן האמונה לנוער ותלמידים נותן למענה לשאלות ומצבים שבהם מתמודדים בני הנוער: איך מתמודדים עם מצבי לחץ? איך מתמודדים עם כעסים? מהם מבחני החיים מהו סוד הבחירה? ואיך מתחברים אל העוצמה? מהו הכוח המניע שלנו? ואיך מתמודדים עם אתגרים שהחיים מציבים לנו בשנות חיינו, בעיקר, בשנים הראשונות המהוות את הבסיס והיסוד של המשך דרכנו בחיים?

מתוך ההקדמה לספר בגן האמונה לנוער ולתלמידים

“תשובה אחת יש לכל השאלות והיא – האמונה! משום שעל ידי האמונה ההסבר פשוט ומובן מאוד: יש בורא ומנהיג לעולם והוא משגיח על כל אחד ואחת בהשגחה מיוחדת, והוא הקובע לו את התנאים המדויקים שבהם יחיה: לאיזו משפחה ייוולד, איך יראה, מה יהיו תכונותיו ואופיו, מי יהיו חבריו ומכריו, ולא בכלליות בלבד אלא גם בפרטיות, בחיי היומיום, בכל רגע נתון – הכל מונהג מלמעלה בהשגחה פרטית, והבורא הוא שמחליט בשביל כל אחד מתי יצליח , ומתי יכשל, מתי איאירו לו פנים ומתי יבוזו לו. את מי יפגוש ומי יתקל ועוד ועוד.

אודות מחבר הספר אמרתי תודה ונושעתי

הרב שלום ארוש הוא מרבני ברסלב, ראש "מוסדות חוט של חסדלחוזרים בתשובההרב ארוש עוסק בשיעורים לחוזרים בתשובה ובשיחות במקומות שונים בארץ. הוא מכונה בפי תלמידיו "שר החיוך", עקב מנהגו לשלב הומור בשיעוריו ובפרט להתחיל כמעט כל שיעור בבדיחה. הרב ארוש מגיש תוכניות רדיו שבועית בשיתוף מאזינים בגלי ישראל וברשת מורשת, יחד עם אשתו. מתגורר בירושלים, נשוי למרים ואב לאחד עשר.

 

 

ספר לחברים על הספר 'בגן האמונה לנוער ולתלמידים'

בגן האמונה לנוער ולתלמידים
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר בגן האמונה לנוער ולתלמידים תמונה שניה- הספר בגן האמונה לנוער ולתלמידים

בגן האמונה לנוער ולתלמידים

הוסף למדף מחיר: 55 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "בגן האמונה לנוער ולתלמידים", התעניינו גם בספרים הבאים:

שעריו בתודה

שעריו בתודה

הוסף למדף מחיר: 48 ₪
עץ הדעת

עץ הדעת

הוסף למדף מחיר: 48 ₪
השם רופאך

השם רופאך

הוסף למדף מחיר: 48 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום