מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

השם רופאך

הספר השם רופאך - ספרו של הרב שלום ארוש בענייני בריאות, מחלות ורפואה. 

להיות חולה זה לא נעים ואף קשה מאוד. הרבה הרגשות רעות עוברות על החולה ומשפחתו, הן מצד כאבי הגוף ותחושותיו, והן מבחינה נפשית ורגשית. שאלות רבות עולות על לבם, ותסכול וכדומה, וגם אנשי הצות הרפואי עוברים ביחד איתם את הקשיים הרבים.

צריכים לדעת שיש פתרון ויש עצמה והכל בודאי אך ורק לטובה! בספר השם רופאך מבאר הרב שלום ארוש תמצית של הדרך איך להתמודד עם מצב החולי הן לחולה, הן לקרוביו והן לצוות הרפואי. 

אודות מחבר הספר השם רפאך - הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש יליד כ' בניסן ה'תשי"ב, רב חסידות ברסלב, ראש מוסדות 'חוט של חסד' בירושלים. נולד וגדל במרוקו, בגיל שלוש עשרה עלה עם משפחתו לישראל והתגורר בפתח תקוה. את שירותו הצבאי עשה כחובש קרבי בחיל האוויר. לקראת סוף שירותו הוקמה יחידת 669 שבה שירת. למד באוניברסיטת תל אביב, ובגיל 23 חזר בתשובה בעקבות מותם של כמה מחבריו ליחידה עקב התרסקות מסוקם בדרך לפעולה מבצעית. בהמשכו לחסידות ברסלב הפך לאחד מתלמידיו הקרובים של הרב אליעזר ברלנד, ולמד אצל הרב לוי יצחק בנדר, והרב שמואל שפירא. בשנת 1985 הקים בברכת הרב ברלנד את מוסדות חוט של חסד, לחיזוק ולימוד חוזרים בתשובה. כתב ספרים רבים בנושא השקפה, אמונה, זוגיות, חינוך ילדים, ביניהם ספרו החדש עץ הדעת וכו'. הרב שלום ארוש מכונה בפי תלמידיו "שר החיוך", עקב מנהגו לשלב בדיחות בשיעוריו, להתחיל את השיעור באווירה שמחה.

ספר לחברים על הספר 'השם רופאך'

לקוחות שרכשו את הספר "השם רופאך", התעניינו גם בספרים הבאים:

ילדים מוצלחים

ילדים מוצלחים

הוסף למדף מחיר: 49 ₪
א ב של החיים

א ב של החיים

הוסף למדף מחיר: 48 ₪
בגן העושר

בגן העושר

הוסף למדף מחיר: 48 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום