מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

עץ הדעת

עץ הדעת לעלות על דרך המלך, ספרו החדש של הרב שלום ארוש שליט"א, מחבר רב המכר בגן האמונה, בגן השלום, חכמות נשים, חינוך באהבה ועוד, הפעם בספרו עץ הדעת מדגיש הרב דרך ועצות לדבקות אמיתית בעבודת השם.

" הקדוש ברוך הוא אוהב את הנבראים באהבה אין סופית, ומעצם אהבתו אותם, רצונו התמידי הוא לתת לכל נברא את הטוב המקסימלי שהנברא יכול לקבל, חכמה בינה ודעת בשלמות, שפע פרנסה, בריאות איתנה, זיווג טוב.. ואת הטובות הללו יקבל הנברא בידיעה שלמה שאת הכל הוא מקבל מהבורא, וזאת הדרך היחידה לקבל שפע זה, על ידי הדבקות בה' שהוא המקור הטוב" 

הספר עץ הדעת התקבל בחום בבתים רבים בישראל, כמו רבים מספריו של המחבר.

 

אודות מחבר הספר עץ הדעת - הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש יליד כ' בניסן ה'תשי"ב, רב חסידות ברסלב, ראש מוסדות 'חוט של חסד' בירושלים. נולד וגדל במרוקו, בגיל שלוש עשרה עלה עם משפחתו לישראל והתגורר בפתח תקוה. את שירותו הצבאי עשה כחובש קרבי בחיל האוויר. לקראת סוף שירותו הוקמה יחידת 669 שבה שירת. למד באוניברסיטת תל אביב, ובגיל 23 חזר בתשובה בעקבות מותם של כמה מחבריו ליחידה עקב התרסקות מסוקם בדרך לפעולה מבצעית. בהמשכו לחסידות ברסלב הפך לאחד מתלמידיו הקרובים של הרב אליעזר ברלנד, ולמד אצל הרב לוי יצחק בנדר, והרב שמואל שפירא. בשנת 1985 הקים בברכת הרב ברלנד את מוסדות חוט של חסד, לחיזוק ולימוד חוזרים בתשובה. כתב ספרים רבים בנושא השקפה, אמונה, זוגיות, חינוך ילדים, ביניהם ספרו החדש עץ הדעת וכו'. הרב שלום ארוש מכונה בפי תלמידיו "שר החיוך", עקב מנהגו לשלב בדיחות בשיעוריו, להתחיל את השיעור באווירה שמחה.

ספר לחברים על הספר 'עץ הדעת'

לקוחות שרכשו את הספר "עץ הדעת", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום