מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ימי מוהרנ"ת - רבי נתן מברסלב

   הוצאת נקודה טובה

הספר ימי מוהרנ"ת - ימי מורנו ורבינו רבי נתן מברסלב.  בספר ימי מוהרנ"ת מסופר מעניין ההתקרבות רבי נתן זצ"ל אל רבנו הקדוש אור האורות מורנו ורבנו הרב רבי נחמן מברסלב זי"ע, והעתים אשר עברו עליו מיום התקרבותו אליו עד יום הסתלקותו ז"ל, וכמה ספורים נפלאים מרבנו ז"ל. 

כולל בתוכו "תיקון הכללי" עם התפילה השייכת לו.

אודות רבי נתן מברסלב - מוהרנ"ת

רבי נתן מברסלב או כפי שנקרא על ידי חסידי ברסלב- מוהרנ"ת, היה תלמידו המובהק של ר' נחמן ומפיץ תורתו ע"י שהוציא לאור את ספריו של הצדיק. בילדותו ר' נתן כונה: "העילוי מנמירוב", אביו היה סוחר עשיר, בעל סניפים רבים בכל אוקראינה, וציפה שבנו יצטרף לעסק המשפחתי. אך באותה תקופה הגיע האדמו"ר ר' נחמן לעיר ברסלב, ושמו של הצדיק התפרסם בכל העיר. ר' נתן החליט לנסוע ולראות מיהו הצדיק הגדול שכולם מדברים אודותיו, ותוך זמן קצר הפך להיות תלמידו הקרוב ביותר. אמרתו המפורסמת ביותר של  ר' נתן "בברסלב בוערת אש הבער אותה בליבי..." הפכה להמנון המביע את עוצמת הקשר וההתחברות לצדיק בקרב חסידי ברסלב. ר' נתן לאחר פטירתו של ר' נחמן  חיבר ר' נתן את הסדרה ליקוטי הלכות, והוציא לאור עוד רבים מספריו. 

אישיותו התורנית של רבי נתן, המלאה אש והתלהבות בעבודת ה' בולטת מתוך מכתבי עלים לתרופה. כל המעיין בעלים לתרופה מוצא דברי התחזקות, ואמונה שנוגעים לחיי היומיום, ועצות נפלאות להתחדשות רוחנית, מתלמידו המובהק של ר' נחמן מברסלב.

ספר לחברים על הספר 'ימי מוהרנ"ת - רבי נתן מברסלב'

ימי מוהרנ"ת - רבי נתן מברסלב
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר ימי מוהרנ"ת - רבי נתן מברסלב

ימי מוהרנ"ת - רבי נתן מברסלב

הוסף למדף מחיר: 39 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "ימי מוהרנ"ת - רבי נתן מברסלב", התעניינו גם בספרים הבאים:

שעריו בתודה

שעריו בתודה

הוסף למדף מחיר: 48 ₪
ליקוטי הלכות

ליקוטי הלכות

הוסף למדף מחיר: 329 ₪
חדש
עולם חדש

עולם חדש

הוסף למדף מחיר: 40 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום