מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ליקוטי עצות

   הוצאת נקודה טובה

הספר ליקוטי עצות בכריכה חדשה, מתוך משנתו של רבי נחמן וספרו הקדוש ליקוטי מוהר"ן. רבי נתן ערך והוציא עצות מעשיות, לדרך חיים, תפיסה והנהגה נכונה מתוך התורות הגבוהות של רבי נחמן, בספרו ליקוטי מוהר"ן. הספר ליקוטי עצות מחולק לפי סדר הא"ב, ונושאים מסודרים, בשפה פשוטה ובהירה בכתב גדול, ומנוקד.

אודות הספר ליקוטי עצות

הספר ליקוטי עצות נותן לקורא עצות מעשיות מתוך שיחותיו של רבי נחמן מברסלב וספרו ליקוטי מוהר"ן, בסדר לפי נושאים על מנת להקל על מי שקשה עליו הלימוד בליקוטי מוהר"ן. הספר ליקוטי עצות נתפס ספר שהקריאה בו קלה, כותרת הספר מעידה על כך שמדובר בליקוט של רעיונות קצרים. בהקדמת הספר כותב רבי נתן על החיבור שמי ש"חס על נפשו באמת" ישים לב לחיבור הקטן הזה שהוא "מעט הכמות ורב האיכות".

סדר הנושאים בספר ליקוטי עצות לפי הא'ב הוא אמת ואמונה, אכילה, הכנסת אורחים, ארץ ישראל, בושה, כעס, כבוד ועוד'..... עד לערך האחרון שהוא תמימות.

רבי נחמן אמר פעם "נכספתי להמשיך את העולם אל העשייה" מתוך כוונה כי הביצוע הוא תכלית התאוריה והמעשה מטרת הלימוד. הספר ליקוטי עצות מאפשר ללומדים לקבל עצות מעשיות אשר נגזרות מהתאוריות כפי שהן מופיעות בצורה מופשטת בליקוטי מוהר"ן.

ספר לחברים על הספר 'ליקוטי עצות'

לקוחות שרכשו את הספר "ליקוטי עצות", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום