מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ליקוטי תפילות

הספר ליקוטי תפילות  תפילות "מעמקא דליבא" ייחודיות, שלא נראו בשום ספר תפילה! את התפילות חיבר  רבי נתן מברסלב , על פי תורותיו של הצדיק רבי נחמן מברסלב מתוך ספרו הקדוש ליקוטי מוהר"ן. הספר ליקוטי תפילות מסודר לפי נושאים לכל חסרון עליו רוצים להרבות בתפילה כגון: אמונה, שמחה, שמירה, התחזקות, שלום, בנים, זיווג הגון ועוד'. 

המקור לספר ליקוטי תפילות מבוסס על אחת התורות של רבי נחמן מברסלב, המובא בספר ליקוטי מוהר"ן חלק שני תורה כ"ה:" גם טוב לעשות מהתורה - תפילה, דהיינו כשלומד או שומע איזה מאמר תורה מצדיק האמת, אזי יעשה מזה תפילה, דהיינו לבקש ולהתחנן לפניו יתברך על כל מה שנאמר שם באותו המאמר, מתי יזכה גם הוא לבוא לכל זה.....  ובפרט כשעושה מתורה תפילה, מזה נעשה שעשועים גדולים מאוד למעלה ".

אודות מחבר הספר  ליקוטי תפילות

רבי נתן מברסלב או כפי שנקרא על ידי חסידי ברסלב - מוהרנ"ת, היה תלמידו המובהק של ר' נחמן ומפיץ תורתו ע"י שהוציא לאור את ספריו של הצדיק. בילדותו ר' נתן כונה: "העילוי מנמירוב", אביו היה סוחר עשיר, בעל סניפים רבים בכל אוקראינה, וציפה שבנו יצטרף לעסק המשפחתי. אך באותה תקופה הגיע האדמו"ר ר' נחמן לעיר ברסלב, ושמו של הצדיק התפרסם בכל העיר. ר' נתן החליט לנסוע ולראות מיהו הצדיק הגדול שכולם מדברים אודותיו, ותוך זמן קצר הפך להיות תלמידו הקרוב ביותר. אמרתו המפורסמת ביותר של ר' נתן בברסלב בוערת אש הבער אותה בליבי... הפכה להמנון המביע את עוצמת הקשר וההתחברות לצדיק בקרב חסידי ברסלב. ר' נתן לאחר פטירתו של ר' נחמן  חיבר ר' נתן את הסדרה ליקוטי הלכות, והוציא לאור עוד רבים מספריו. 

אישיותו החסידית של רבי נתן, המלאה אש והתלהבות בעבודת ה'- העבודה שבלב, התפילה, בולטת מדפי ליקוטי תפילות. כל המעיין בליקוטי תפילות מוצא דברי התחזקות ועצות נפלאות להתעלות בתפילה מתוך לימוד התורה ומחיי היומיום, מתלמידו המובהק של ר' נחמן מברסלב.ספר לחברים על הספר 'ליקוטי תפילות'

לקוחות שרכשו את הספר "ליקוטי תפילות", התעניינו גם בספרים הבאים:

מבצע
Las Puertas de la Gratitud

Las Puertas de la Gratitud

הוסף למדף מבצע: 45 ₪ 79 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום