מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

סט חוברות - מדברי רבי נחמן מברסלב

   הוצאת נקודה טובה

סט חוברות - מדברי רבי נחמן מברסלב, הוצאת נקודה טובה, 7 חוברות, כריכה רכה וצבעונית. דברי רבי נחמן מברסלב ותלמידיו בנושאים שונים ומרתקים מוחלקים לחוברות על פי נושאים.

אודות החוברות מדברי רבי נחמן מברסלב

הסט כולל את החוברות הבאות: שמחת הנפש - ליקוט עצות נפלאות מספרי רבי נחמן מברסלב המדברים מעניין השמחה. שיחת הנפש - ליקוט נרחב מספר ליקוטי הלכות של כל המאמרים המדברים מעניין ההתבודדות וגודל מעלת השיחה בין האדם לבוראו. עצות ישרות - ליקוטים מספרי רבי נחמן ותלמידיו לחיי היום יום, נושאי עבודת השם, חגים ומועדים. נקודת השמחה - מעלת השמחה וההתחזקות בנקודות טובות שבכל אחד ואחד,מיוסד על מאמר רפ"ב בליקוטי מוהר"ן. אמונת עתיך - ליקוטים מספרי ברסלב המבארים היטב את גודל חשיבות ומעלת שמירת הזמן. כולל עצות וחיזוקים להתגברות בעניין. ימי התלאות - סיפור השתלשלות המחלוקת הגדולה שנתעוררה על רבי נתן מברסלב, תלמידו המובהק של רבנו נחמן מברסלב וכיצד החזיק מעמד בכל הרדיפות הגדולות שעבר. שמות הצדיקים - "על-ידי הזכרת שמות הצדיקים יכולים להביא לשינוי במעשה בראשית - כלומר לשנות הטבע" (ר' נחמן מברסלב - ספר המידות) ספרון נפלא המכיל את שמות הצדיקים מאדם הראשון ועד לפני כ-200 שנה.

אודות רבי נחמן מברסלב

רבי נחמן מברסלב ("נחמן מאומן"; א' בניסן ה'תקל"ב, 4 באפריל 1772 – י"ח בתשרי ה'תקע"א, 16 באוקטובר 1810) היה מייסד חסידות ברסלב. רבי נחמן היה מורה רוחני מקורי שהדגיש את המכשלות הרבות בדרך לדעת האל ואת חשיבות השמחה, הפשטות והתמימות. הוא הרבה למחות על מה שראה כהתמסדות ואובדן הדרך של החסידות ונקלע למחלוקות עם אדמו"רים אחרים, כשהוא טוען שהוא לבדו "צדיק האמת". הוא לא מינה לו יורש, וברסלב הוסיפה לתפקד כתנועה עם מורים הבקיאים בתורתו ולא כחצר בראשות שושלת אדמו"רים. אף שעורר בזמנו סערה והתנגדות, חסידי ברסלב נחלקים לקהילות רבות המונות יחד עשרות אלפי אנשים. רבים מהם מבני עדות המזרח וחוזרים בתשובה.

ספר לחברים על הספר 'סט חוברות - מדברי רבי נחמן מברסלב'

סט חוברות - מדברי רבי נחמן מברסלב
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר סט חוברות - מדברי רבי נחמן מברסלב

סט חוברות - מדברי רבי נחמן מברסלב

הוסף למדף מחיר: 99 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "סט חוברות - מדברי רבי נחמן מברסלב", התעניינו גם בספרים הבאים:

ילדים מוצלחים

ילדים מוצלחים

הוסף למדף מחיר: 49 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום