מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

סיפורי רבי נחמן מברסלב

הספר סיפורי רבי נחמן מברסלב, הוצאת נקודה טובה, כריכה קשה. סיפור חייו, משנתו החסידית וסיפורי מעשיות שסיפר רבי נחמן מברסלב מכונסים בספר אחד בהוצאה מנוקדת ובהירה.

אודות הספר סיפורי רבי נחמן מברסלב

אחת מן הדרכים הקסומות להתדבק בצדיקים אמיתיים, היא לצלול עמוק לתוך סיפורים שובי לב ונפש המקרבים את ליבו של הקורא אל תוך עולמות גדושים ביראת שמים טהורה, מסירות נפש ואהבת הבורא יתברך שמו - סיפורים המלהיבים את הקורא לעבודת ה', מעוררי השראה ומלהיבים את הלהבה הבוערת בלב..

ועל כך אמר רבי נחמן מברסלב, בלשונו הצחה: "על ידי סיפורי מעשיות מצדיקים מתעודד ונתלהב הלב בהתעוררות גדול להיות בחשק נמרץ מאוד וכמה צדיקים גדולים ונוראים מאוד סיפרו שעיקר ההתעוררות שלהם לה' יתברך היה ע"י סיפורי צדיקים ולא רק אלא שהוא עצמו עיקר התעוררות היתה על ידי סיפורי מעשיות מצדיקים.

בספר זה נסללה בטוב טעם ובמתיקות הדרך להתדבק בצדיק רבי נחמן מברסלב, דרך סיפור מסכת חייו הקדושה, החל משנותיו הראשונות, עת גדל בבית סבו הגדול - הבעש"ט, בהמשך סיפור התקדשותו והפיכתו לרב של חסידים הצמאים לשמוע את דבר ה' ודתו, סיפורי תורותיו הקדושות, המעשיות שסיפר בחייו וסיפור פטירות.

אודות רבי נחמן מברסלב

רבי נחמן מברסלב ("נחמן מאומן"; א' בניסן ה'תקל"ב4 באפריל 1772 – י"ח בתשרי ה'תקע"א16 באוקטובר 1810) היה מייסד חסידות ברסלב. רבי נחמן היה מורה רוחני מקורי שהדגיש את המכשלות הרבות בדרך לדעת האל ואת חשיבות השמחה, הפשטות והתמימות. הוא הרבה למחות על מה שראה כהתמסדות ואובדן הדרך של החסידות ונקלע למחלוקות עם אדמו"רים אחרים, כשהוא טוען שהוא לבדו "צדיק האמת". הוא לא מינה לו יורש, וברסלב הוסיפה לתפקד כתנועה עם מורים הבקיאים בתורתו ולא כחצר בראשות שושלת אדמו"רים. אף שעורר בזמנו סערה והתנגדות, חסידי ברסלב נחלקים לקהילות רבות המונות יחד עשרות אלפי אנשים. רבים מהם מבני עדות המזרח וחוזרים בתשובה.

ספר לחברים על הספר 'סיפורי רבי נחמן מברסלב'

סיפורי רבי נחמן מברסלב
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר סיפורי רבי נחמן מברסלב תמונה שניה- הספר סיפורי רבי נחמן מברסלב

סיפורי רבי נחמן מברסלב

הוסף למדף מחיר: 65 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "סיפורי רבי נחמן מברסלב", התעניינו גם בספרים הבאים:

סיפורי מעשיות

סיפורי מעשיות

הוסף למדף מחיר: 39 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום