מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

עלים לתרופה

הספר עלים לתרופה הוא אסופת מכתבים שרבי נתן מברסלב כתב לבניו, תלמידיו, וחסידי אנ"ש באותה תקופה. אפשר לראות בספר עלים לתרופה את רוח הכותב רבי נתן מלאה אש והתלהבות בעבודת ה'. עוד בספר עלים לתרופה אפשר למצוא דברי התחזקות, ואמונה שנוגעים לחיי היומיום, ועצות נפלאות להתחדשות רוחנית.

אודות מחבר הספר עלים לתרופה

רבי נתן מברסלב או כפי שנקרא על ידי חסידי ברסלב- מוהרנ"ת, היה תלמידו המובהק של ר' נחמן ומפיץ תורתו ע"י שהוציא לאור את ספריו של הצדיק. בילדותו ר' נתן כונה: "העילוי מנמירוב", אביו היה סוחר עשיר, בעל סניפים רבים בכל אוקראינה, וציפה שבנו יצטרף לעסק המשפחתי. אך באותה תקופה הגיע האדמו"ר ר' נחמן לעיר ברסלב, ושמו של הצדיק התפרסם בכל העיר. ר' נתן החליט לנסוע ולראות מיהו הצדיק הגדול שכולם מדברים אודותיו, ותוך זמן קצר הפך להיות תלמידו הקרוב ביותר. אמרתו המפורסמת ביותר של  ר' נתן "בברסלב בוערת אש הבער אותה בליבי..." הפכה להמנון המביע את עוצמת הקשר וההתחברות לצדיק בקרב חסידי ברסלב. ר' נתן לאחר פטירתו של ר' נחמן  חיבר ר' נתן את הסדרה ליקוטי הלכות, והוציא לאור עוד רבים מספריו. 

אישיותו התורנית של רבי נתן, המלאה אש והתלהבות בעבודת ה' בולטת מתוך מכתבי עלים לתרופה. כל המעיין בעלים לתרופה מוצא דברי התחזקות, ואמונה שנוגעים לחיי היומיום, ועצות נפלאות להתחדשות רוחנית, מתלמידו המובהק של ר' נחמן מברסלב.

ספר לחברים על הספר 'עלים לתרופה'

לקוחות שרכשו את הספר "עלים לתרופה", התעניינו גם בספרים הבאים:

חסד לאברהם

חסד לאברהם

הוסף למדף מחיר: 64 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום