מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

הנפש כריכה רכה

   הוצאת הוצאת גל עיני

ספר הנפש - מאת הרב יצחק גינזבורג מהדורה מיוחדת ללא הערות, כריכה רכה - "עץ החיים" של נפש האדם על פי הקבלה והחסידות. הכרות עמוקה ופנימית עם נפשנו - חלקיה המודעים, והלא מודעים, נטיותיה השונות, כוחותיה, לבושיה ואופני ביטוייה, הם רק חלק מהנושאים בהם עוסק הרב יצחק גינזבורג בספרו הנפש.

 

אודות מחבר ספר הנפש - הרב יצחק גינזבורג 

הרב יצחק גינזבורג נולד בכ"ח בחשוון ה'תש"ה, ממובילי חסידות חב"ד, נשיא ישיבת עוד יוסף חי ביצהר, וראש תנועת "גל עיני".  חזר בתשובה בהיותו בן 14, בפילדלפיה, ארה"ב. למד בצעירותו פילוסופיה לתואר ראשון באוניברסיטת שיקגו, ומתמטיקה לתואר שני בישיבה יוניברסיטי. בשנת ה'תשכ"ה  עלה לישראל, למד בישיבת קמניץ בירושלים. לאחר מלחמת ששת הימים חזר הרב גינזבורג לירושלים ויחד עם חותנו לעתיד, הרב משה צבי סגל, היה בין הראשונים שעברו להתגורר ברובע היהודי. ביקר אצל האדמו"ר מליובאוויטש רבי ושהה אצלו מספר חודשים. כשחזר לארץ התחתן והחל ללמד גמרא, שולחן ערוך וחסידות לקבוצת תלמידים בירושלים. עד לנסיגת מקבר יוסף ב באינתיפאדה השנייה (תשס"א (2001)) שימש הרב גינזבורג כראש ישיבת "עוד יוסף חי" ביישוב יצהר וכראש הכולל ביריחו. כיום הוא משמש כנשיא הישיבה וכן כנשיא הישיבה הקטנה "דורשי יחודך", גם היא ביצהר', ישיבת תום ודעת בירושלים ותלמוד תורה תורת חיים בירושלים.

מאז שנת תש"ל הוא מתגורר עם משפחתו בכפר חב"ד. את ביתו פוקדים תלמידיו, המשתייכים ברובם לזרם הדתי לאומי או חרדי לאומי. מוסר שיעורים במקומות שונים בארץ. שיעורו העיקרי, הנמשך מספר שעות, מתקיים מדי שבוע בירושלים.

הרב גינזבורג הוא מחברם של למעלה משמונים ספרים בעברית ובאנגלית, שבהם נפרשת שיטתו הייחודית בביאור הקבלה והחסידות. כמה מספריו תורגמו לצרפתית, רוסית וספרדית. מבין ספריו: להפוך את החשך לאור: פסיכולוגיה וקבלה, אהבה: צמיחת הקשר בין איש ואשה, הנפש , ברית הנישואין, מבוא לקבלת האר"י, גוף נפש ונשמה, נפש בריאה, תיקון המדינה, ועוד.  הספרים יוצאים לאור על ידי תנועת "גל עיני" שהקים, בנוסף הוציא הרב גינזבורג כמה אלבומים עם ניגונים שהלחין.

 

ספר לחברים על הספר 'הנפש כריכה רכה'

חזר למלאי
הנפש כריכה רכה
לחץ על התמונה להגדלה

הנפש כריכה רכה

הוסף למדף מחיר: 49 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "הנפש כריכה רכה", התעניינו גם בספרים הבאים:

הוסף למדף מחיר: 49 ₪
הזמן הפנימי

הזמן הפנימי

הוסף למדף מחיר: 45 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום