מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

רפואה שלמה - רפואה לאור הקבלה

   הוצאת גל עיני

הספר רפואה שלמה - רפואה לאור הקבלה, הרב יצחק גינזבורג, הוצאת גל עיני, כריכה רכה. קריאת כיוון מרתקת להשקה המופלאה בין עולם הקבלה ועולם הרפואה.

אודות הספר רפואה שלמה - רפואה לאור הקבלה

המערכת המורכבת והמושלמת ביותר בבריאה היא גופו של האדם. אשר נברא בצלם אלוקים. הקישור בין הגוף (החלק הפיזי) הנפש החלק התודעתי והנשמה החלק האלוקי שבאדם הוא פלא מתמיד המאפשר את חיינו. האדם מצווה לשמור בריאות ושלמות נפשו וגופו - "נפש בריאה בגוף בריא" - והתורה מדריכה לכך כי שלמות זו חייבת לבוא יחד עם דאגה לצרכיה של הנשמה האלוקית שבאדם...

ההתחקות אחר סודות גוף האדם היא מפתח להבנת האלוקות.. גופו של האדם הוא מעין משל לנמשל האלוקי העליון - לסודות הספירות העליונות. 

הספר מהווה לימוד מעמיק של סודות הספירות והעולמות העליונים ופותח בפנינו הבנות חדשות על גופו של האדם. הבנות אלו הן מפתח לריפוי ולשיקום הגוף והנפש.

אודות מחבר הספר רפואה שלמה - רפואה לאור הקבלה

הרב יצחק פייוויש גינזבורג (נולד בכ"ח בחשוון ה'תש"ה, 14 בנובמבר 1944) הוא חסיד חב"ד, נשיא ישיבת עוד יוסף חי ביצהר, ראש עמותת "גל עיני" וראש תנועת "דרך חיים".

נולד בארצות הברית. בהיותו בן 14 (או בן 18), עת גר בפילדלפיה, חזר בתשובה. למד בצעירותו מתמטיקה ופילוסופיה לתואר ראשון באוניברסיטת שיקגו, ומתמטיקה לתואר שני בישיבה יוניברסיטי. בשנת ה'תשכ"ה (1965) עלה לישראל, למד בישיבת קמניץ בירושלים ולאחר מכן התגורר בטבריה. לאחר מלחמת ששת הימים חזר הרב גינזבורג לירושלים ויחד עם חותנו לעתיד, הרב משה צבי סגל, היה בין הראשונים שעברו להתגורר ברובע היהודי. באותה תקופה התוודע באופן מעמיק לכתבי חסידות חב"ד. ביקר אצל האדמו"ר מליובאוויטש רבי מנחם מנדל שניאורסון ושהה אצלו מספר חודשים. כשחזר לארץ התחתן והחל ללמד גמרא, שולחן ערוך וחסידות  לקבוצת תלמידים בירושלים.

מאז שנת תש"ל הוא מתגורר עם משפחתו בכפר חב"ד. את ביתו פוקדים תלמידיו, המשתייכים ברובם לזרם הדתי לאומי או החרדי לאומי. מוסר שיעורים במקומות שונים בארץ. ספריו עוסקים בקבלה, בחסידות וביחסים שבין תורה ומדע. הספרים יוצאים לאור על ידי תנועת "גל עיני" שהקים. הרב גינזבורג הוציא גם כמה אלבומים עם ניגונים שהלחין.

הספר אל עולם הקבלה מצטרף לספריו הרבים של הרב בנושאים רבים ומגוונים בחסידות ובפנימיות התורה וכן בנושאי זוגיות ומידות. מבין ספריו אלו: הנפשאהבההממד הפנימי,הזמן הפנימינפש בראיה ועוד.. 

ספר לחברים על הספר 'רפואה שלמה - רפואה לאור הקבלה'

רפואה שלמה - רפואה לאור הקבלה
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר רפואה שלמה - רפואה לאור הקבלה תמונה שניה- הספר רפואה שלמה - רפואה לאור הקבלה

רפואה שלמה - רפואה לאור הקבלה

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "רפואה שלמה - רפואה לאור הקבלה", התעניינו גם בספרים הבאים:

אל עולם הקבלה

אל עולם הקבלה

הוסף למדף מחיר: 59 ₪
הזמן הפנימי

הזמן הפנימי

הוסף למדף מחיר: 45 ₪

הוסף למדף מחיר: 49 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום