מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

תניא לאנשים כמוך וכמוני

   הוצאת פעילי חבד
הספר תניא לאנשים כמוך וכמוני -  בעריכת הרב אליעזר שם טוב ודובי ליברמן. הוצאת פעילי חבד, כריכה רכה. הספר מבאר את ה'תניא' בצורה מעוררת עניין ומלווה בתמונות מרהיבות.

אודות הספר תניא לאנשים כמוך וכמוני

פרקי ספרו המונומנטלי של רבי שניאור זלמן מלאדי בהגשה עכשווית. בספר נעשה ניסיון לנסח שאלות ותשובות לפי סדר פרקי ספרי התניא בשפה ישירה ועכשווית כדי שכל אחד יוכל לקרוא ולהבין.
ספר התניא נכתב עבור כל אחד ואחד. על אף שהיה זה בתקופה אחרת ובדור אחר, בסופו של דבר גם אנחנו, כמו החסידים לפני מאתיים שנה ויותר, מחפשים את המענה לגעגועים של הנשמה בתוכנו. ספר התניא נכתב לאחר שנים ארוכות שבהן היה האדמו"ר הזקן מקבל אנשים לפגישות אישיות, מייעץ להם ומשיב לשאלותיהם. מן התוכן של פרקי התניא אנחנו רואים, שאותן השאלות, אולי בשפה קצת אחרת, רלוונטיות ומעסיקות אותנו גם היום. בספר זה נעשה ניסיון לנסח מחדש את השאלות ואת התשובות בשפה ישירה ועכשווית, ולמצוא –בעקבות בעל התניא – את הדרך של אנשים כמוך וכמוני למערכת יחסים עמוקה ומשמעותית עם הקדוש־ברוך־הוא.

אודות מחבר הספר תניא לאנשים כמוך וכמוני

הרב אליעזר גרשון שמטוב (יליד שנת תשכ"ב) הוא שליח הרבי במונטווידאו, אורוגוואי. סופר חסידי ומרצה מבוקש. 
בעודו תינוק, יצא אביו לפעול בשליחות הרבי בפילדלפיה, ושם גדל בשנות ילדותו. בצעירותו למד באהלי תורה קראון הייטס שם נמנה בשנת תש"מ על קבוצת התלמידים המייסדת של 'קובץ הערות וביאורים' היוצא לאור על ידי תלמידי הישיבה ומהווה את אחת הבימות התורניות החשובות והמרכזיות של חסידות חב"ד עד היום.בהמשך, למד בישיבת תומכי תמימים המרכזית ב-770, ולאחר סיום מסלול לימודיו הוסמך לרבנות בשנת תשד"מ, ובאותה שנה התחתן עם רעייתו חנה.בשנת תשמ"ה נשלח על ידי הרב לאורוגוואי, וייסד את בית חב"ד בעיר מונטווידאו, והקים את מוסדות חב"ד המקומיים. 
הרב שמטוב מפרסם באופן קבוע טורים בעניני יהדות באתר חב"ד באנגלית וחלק ממאמריו מתורגמים ומתפרסמים במדור האתר בשפה העברית. 
ידוע כבעל שפה רהוטה, ומוזמן לעיתים תדירות להרצות בשבתונים ואירועים שונים של בתי חב"ד ברחבי העולם.
בשנת תשע"ו יצא לאור ספרנו 'תניא לאנשים כמוך וכמוני' שערך בשותפות יחד עם ר' דובי ליברמן.

ספר לחברים על הספר 'תניא לאנשים כמוך וכמוני'

תניא לאנשים כמוך וכמוני
לחץ על התמונה להגדלה

תניא לאנשים כמוך וכמוני

הוסף למדף מחיר: 69 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "תניא לאנשים כמוך וכמוני", התעניינו גם בספרים הבאים:

תניא - שי למורא

תניא - שי למורא

הוסף למדף מחיר: 45 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום