מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

פורים בירושלים 2

חמש שנים אחרי אלבום הזהב, חיליק פרנק חוזר עם פורים בירושלים 2.  לאחר ההצלחה הגדולה של האלבום הראשון, שמכר בשנים האחרונות למעלה מ-20,000 עותקים. חיליק פרנק חוזר עם אלבום חדש, עדכני ובעיקר - הרבה יותר שמח! גם האלבום החדש מגיע בשתי גרסאות, האחת ניגונים בלבד, והשניה ניגונים בליווי מקהלת 'מלכות'.

אודות פורים בירושלים 2 - חיליק פרנק

נגן הקלרינט האהוב חיליק פרנק חוזר ובגדול. חמש שנים אחרי שאלבום ניגוני פורים הראשון הגיע למעמד של "אלבום זהב" כחודש בלבד אחרי יציאתו לאור, הוא חוזר עם אלבום המשך חדש המלא בשמחה חסידית אמיתית, ומרקיד עוד יותר מקודמו: פורים בירושלים 2.

באלבום פורים בירושלים קובצו מיטב הניגונים מחצרות החסידים לחג הפורים וניגוני השמחה לכל השנה כולה. רובם ככולם ניגונים מוכרים ויפים עליהם הולבשו מילים ותכנים פורימיים, לשמח ולעורר את ליבותינו. את הניגונים בחר חיליק בצוותא עם ר’ יצחק פסח קלצקין שהוסיף פרטים נדירים על חלק מהניגונים, המובאים בחוברת האלבום. בנוסף כלולים באלבום שני ניגוני קרלין אשר לא הוקלטו מעולם, ומלאים בשמחה פורצת גבולות. “את טעמה של שמחת קרלין אי אפשר לתאר במילים, והרוצה לטעום יבוא וירגיש מקרוב” – מזמין חיליק.

כמיטב המסורת באלבומי החגים מבית היוצר של חיליק פרנק, כל אלבום יוצא בשתי גרסאות: גירסא כליזמרית רגילה – אינסטרומנטאלית, וגירסת שירה באורך מלא המבוצעת ע"י מקהלת מלכות והרב פנחס ביכלר, הנותנים בכל האלבום טעם של שמחה חסידית אמיתית, והופכים אותו לחוויה פורימית חיה ונושמת.

“אני מאחל לכם האזנה נעימה ובעיקר ריקודים סוחפים שמרימים את הנפש למעלה מעשרה טפחים, ועל ידי זה להמתיק את הדינים. כמו שאמר רבינו הקדוש רבי נחמן בתורה י’: “על ידי ניגונים והמחאת כף אל כף ממתיקים את הדינים מעל עם ישראל ובפרט בזמן שכל כך צריכים המתקת הדינים” – מזמין אתכם חיליק לשמחת פורים אמיתית.

 

ספר לחברים על הספר 'פורים בירושלים 2'

לקוחות שרכשו את הספר "פורים בירושלים 2", התעניינו גם בספרים הבאים:

22 שניות

22 שניות

הוסף למדף מחיר: 40 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום