מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

בעוד מועד

   הוצאת קורן

הספר בעוד מועד של הרב אורי שרקי - אסופת שיחות מרתקת על מועדי השנה, מהותם ושורשם, שהועלתה על הכתב משיעורים שמסר במרוצת השנים במסגרות שונות. הספר הודפס בשיתוף הוצאת 'מגיד' של קורן ועמותת אורים- 400 עמודים בצבע קרם, בהדפסה איכותי ובכריכה קשה. מחיר הספר מוגן בחוק ונמכר בהנחת אינטרנט של 10 ממחירו הקטלוגי רק באתר

תוכן הספר בעוד מועד

הסוד המופלא של מועדי ישראל הוא הרלוונטיות שלהם, השייכות לנקודת הנצח ולהווה בו-זמנית, לאבותינו ולנו כאחד. אין מדובר בהפוגות מרצף הזמן ומקשיי היומיום, על אף שיש בכך ערך, וגם לא בציוני דרך היסטוריים גרידא. אלא יש כאן הארה מיוחדת השורה באותם הזמנים על האומה כולה, הבאה לקרב אותנו בכל שנה מחדש, הן כפרט והן ככלל, להשלמת ייעודנו כעם הנבחר.

בספר זה, החובק את לוח השנה העברי מתשרי ועד אלול, מבאר הרב אורי שרקי, מהרבנים הבולטים בציונות הדתית, את תוכנם של מועדי ישראל, תוך שימת דגש על המימד ההיסטורי-לאומי המקשר ביניהם, באופן אקטואלי, חדשני ובלשון שווה לכל נפש.

אודות מחבר הספר בעוד מועד 

הרב אורי עמוס שרקי הוא מרצה בכיר במכון מאיר, רב קהילת בית יהודה בירושלים ויו"ר 'ברית עולם - המרכז העולמי לבני נח'. הרב שרקי הוא חניכם של כמה מגדולי הרוח של היהדות בת-זמננו: הרב צבי יהודה הכהן קוק, הרב יהודא ליאון אשכנזי (מניטו) והרב שלמה בנימין אשלג. את משנתם הוא מנחיל לציבור הרחב בהרצאות בעל-פה, בדברים שבכתב וברשת האינטרנט, בסגנונו הייחודי הכורך יחד עומק ופשטות.

 

ספר לחברים על הספר 'בעוד מועד'

לקוחות שרכשו את הספר "בעוד מועד", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום