מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ומתוק האור בין המצרים

   הוצאת יפה נוף פלדהיים

הספר ומתוק בין המצרים -  דרשות ופנינים מאירים, משלים וסיפורי מופת על מאת הרב שלמה לוונשטיין.ב' כרכים  

 

אודות הספר ומתוק האור בין המצרים

בספר ומתוק האור בין המצרים נוכל למצוא דברי קינה ונהי על חורבן בית מקדשנו.דרשות, משלים וסיפורים השזורים בתוך סדר מגילת איכה וההפטרות.

בסט זה, בן שני כרכים מהודרים,  מכונסים שעורי הרב ושיחותיו על כל ענייני בין המצרים, מגילת איכה וחורבן בית המקדש משולבים בדבר חז"ל.

 

מבנה הספר ומתוק האור בין המצרים

הספר ומתוק האור בין המצרים מכיל שני כרכים.

החלק הראשון עוסק בענייני בין המצרים וחורבן הבית והחלק השני עוסק אף הוא בענייני חורבן בית המקדש והוא מסודר לפי סדר מגילת איכה וההפטרות.

שני הכרכים גם יחד הנם מקשה אחת של דרשות נלהבות המעוררות את הלבבות בימים אלו לחוש את אבדן בית מקדשינו ומכילים תיאור נרחב ע״פ מדרשי חז”ל, סיפורי מופת בעלי מסר כביר, וכן עדויות וסיפורים מרטיטי לב על חורבן יהדות אירופה.

הספר ומתוק האור חנוכה מצטרף לסדרת ספרי ומתוק האור על התורה וכן על ימים נוראים, בין המצרים, על פורים ועל פסח.

 

אודות מחבר הספר ומתוק האור בין המצרים

הרב שלמה לוינשטיין הוא דרשן נפלא בדורנו. בספר ומתוק האור נאספו  לפנינו משיחותיו המעניינות והמאירות.

הרב לוונשטיין מחשיב עצמו כתלמידו של הדרשן הרב ראובן קרלנשטיין, ההולך בסגנונו של הרב שלום שבדרון. בשונה מדרשנים המעבירים את המסר שלהם על ידי הטלת מורא, כגון על ידי תיאור עונשי הגיהנום, הרב לוונשטיין נוקט בשיטה המעבירה את המסרים באמצעות סיפורים ומשלים. הרב לוונשטיין מקורב לרבנים ידועיםוהוא משלב בדרשותיו סיפורים מחצרותיהם.

בשונה מדרשנים ומרצים בעלי סגנון אופייני המותאם לקהל יעד מסוים, דרשותיו והרצאותיו של לוונשטיין מותאמות לקהלים שונים ומגוונים - החל מציבור אברכים, תלמידות סמינר, ילדי בתי ספר חרדים, ציבורים עממיים מהפריפריה, וכלה בציבור אקדמאי חילוני. גם בספר ומתוק האור לימי בין המצרים ניתן לחוש את גישתו המיוחדת של הרב המחבר.

 

 

ספר לחברים על הספר 'ומתוק האור בין המצרים'

לקוחות שרכשו את הספר "ומתוק האור בין המצרים", התעניינו גם בספרים הבאים:

ויאמר מרדכי

ויאמר מרדכי

הוסף למדף מחיר: 49 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום