מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ויהי בימי האימפריה הפרסית

   הוצאת פלדהיים

הספר ויהי בימי האימפריה הפרסית, הרב יהודה לנדי, הוצאת פלדהיים, כריכה קשה. מגילת אסתר ממבט היסטורי, ארכאולוגי וגאוגרפי. מהדורת אלבום בדפי כרומו צבעוניים ומרהיבים.

אודות הספר ויהי בימי האימפריה הפרסית

העיון, הקריאה והלימוד בספר ויהי בימי האימפריה הפרסית, הם הצצה נדירה אל עולמה של האימפריה הפרסית, ארמונות הפאר, הכלים היקרים, הלבוש ההדור וגינוני המלכות, הגינות והפרדסים רחבי הידיים ומרהיבי העין, כל אלה מהווים תפאורה לסיפור של מגילת אסתר והבנת התקופה נותנת רקע אמיתי לנבוני דעת, לחיות את העבר ולחוש את האווירה ששררה בימים ההם שבין שני בתי המקדשות.

הרב יהודה לנדי, תלמיד חכם ומומחה לארכיאולוגיה ידוע שם, חקר את הנושא לעומקו במשך שנים, תוך כדי מסעות חובקי שלוש יבשות תבל. הוא מציג לעיני הקוראים היבט היסטורי, ארכיאולוגי וגיאוגרפי על מגילת אסתר, בין היתר בעזרת ממצאים ארכיאולוגיים, מפות וצילומים עוצרי נשימה של הארמון בשושן על אגפיו. המידע שבספר יספק למעיינים רקע מוחשי לסיפור, שיתן משמעות עמוקה יותר לקטעים רבים מן המגילה.

ויהי בימי האימפריה הפרסית, מופיע במהדורת פאר אלבומית והוא כולל תמונות מרהיבות בצבע מלא, מפות ותרשימים ברמה מקצועית ואמנותית גבוהה. המידע המדעי מבוסס על ספרים היסטוריים וגיאוגרפיים בינלאומיים וממצאים מוזיאוניים המוצגים ברחבי תבל, תוך השוואה למקורות יהודיים בתנ"ך בגמרא ובמדרשי חז"ל.

ספר לחברים על הספר 'ויהי בימי האימפריה הפרסית'

ויהי בימי האימפריה הפרסית
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר ויהי בימי האימפריה הפרסית תמונה שניה- הספר ויהי בימי האימפריה הפרסית

ויהי בימי האימפריה הפרסית

הוסף למדף מחיר: 99 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "ויהי בימי האימפריה הפרסית", התעניינו גם בספרים הבאים:

מנות הלוי

מנות הלוי

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום