מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

פורים - ענייני דיומא מבית מדרשו של הרבי מלובביץ

   הוצאת דברי שיר

הספר פורים - ענייני דיומא מבית מדרשו של הרבי מלובביץ, הוצאת דברי שיר, כריכה קשה. לקט שיחות מהתוועדויות בבית מדרשו של הרבי מלובביץ' על פורים וענייני דיומא. 

אודות הספר פורים - ענייני דיומא

בעולמה של החסידות, פורים איננו יום חריג של התנתקות ובריחה, אלא מועד רב תוכן ואור המשפיע ומקרין על כל ימות השנה הספר מלקט משיחותיו של הרבי מלובביץ על מהות חג הפורים.

בהתוועדויות שנערכו לאורך השנים בבית מדרשו, הפיק הרבי מלובביץ מתוך המגילה מסרים מאירים ומעוררים הנוגעים לחיי היום יום של כל יהודי,ולימד איך לבנות מחדש, דווקא מתוך עבודת “עד דלא ידע”, את עומק ההבדלה וההבחנה בין ארור המן לברוך מרדכי.

אודות בעל השיחות בספר  פורים - ענייני דיומא

רבי מנחם מנדל שניאורסון (בכתיב יידי: מנחם מענדל שניאורסאהן; י"א בניסן תרס"ב, 18 באפריל 1902 - ג' בתמוז תשנ"ד, 12 ביוני 1994) כיהן כאדמו"רחסידות חב"ד משנת ה'תשי"א, 1951, ועד פטירתו. כונה הרבי מלוּבָּבִיץ' ובחסידות עצמה, בקיצור: הרבי. לשם הבחנה בינו לבין אדמו"רי חב"ד קודמים מכונה לעתים הרמ"מ.

נודע בעיסוקו הרב בהחשת הגאולה, ובשנותיו האחרונות ראו בו חסידיו את המשיח. רבים מהם מוסיפים להאמין בכך אף לאחר מותו. בית מדרשו, השוכן במרכז חב"ד העולמי- 770 ברובע ברוקלין וקברו, ה'אוהל' ברובע קווינס שבניו יורק, משמשים מוקדי עליה לרגל.

הקים את מפעל השלוחים ובתי חב"ד במקומות רבים בעולם. משנתו התפרסמה בחייו ולאחר פטירתו בספרים רבים. הכריז על עשרה מבצעים לעידוד קיום מצוות  מסוימות.

ספר לחברים על הספר 'פורים - ענייני דיומא מבית מדרשו של הרבי מלובביץ'

פורים - ענייני דיומא מבית מדרשו של הרבי מלובביץ
לחץ על התמונה להגדלה

פורים - ענייני דיומא מבית מדרשו של הרבי מלובביץ

הוסף למדף מחיר: 49 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "פורים - ענייני דיומא מבית מדרשו של הרבי מלובביץ", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום