מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

הגדה של פסח - חשוקי חמד

   הוצאת יפה נוף

הגדה של פסח - חשוקי חמד, הרב זילברשטיין, בעריכת יעקב ישראל פוזן, הוצאת יפה נוף, מהדורת מירון, 531 עמודים, כריכה קשה. פניני דעת רעיונות וסיפורים מופלאים משובצים על סדר ההגדה מאוצרותיו של רבי יצחק זילברשטיין שליט"א. 

אודות הגדה של פסח - חשוקי חמד

הגדת חשוקי חמד - ובו פניני דעת, אמרות וסיפורים מופלאים. רעיונות ומסרים נשגבים המשובבים לב ונפש, ומעוררים לבבות בני דורנו לאהבת השי"ת ולדבקות בו באמונה ובשמחה על סדר הגדה של פסח. מאוצרותיו של הגאון רבי יצחק זילברשטיין שליט"א ונכללו בו אמרות יקרות ומחכימות, ועובדות מהימנות מחותנו הרב יוסף שלום אלישיב. נלקט ונערך מדרשותיו של הרב זילברשטיין בספריו "טובך יביעו" , עלינו לשבח, שעורי תורה לרופאים, ברכי נפשי ועוד.

הגדה של פסח חשוקי חמד מאת הרה"ג יצחק זילברשטיין. בספר זה ימצא הקורא פנינים ומשלים, רעיונות ואמרות על סדר ההגדה של פסח בשילוב הלכות והנהגות מאת חתנו של הרב - הגרי"ש אלישיב זצוק"ל.

אודות בעל ההגדה של פסח - חשוקי חמד

הרב יצחק זילברשטיין (נולד ב-1934) הוא רב ופוסק הלכה חרדי ליטאי, רב שכונת רמת אלחנן בבני ברק ומומחה בענייני הלכות רופאים ורפואה. חבר מועצת גדולי התורה של דגל התורה. הוא גם משמש כאב בית דין וראש כולל בית דוד ברמת אלחנן.

נולד לדוד יוסף ורחל זילברשטיין בבנדין בפולין. בילדותו למד בישיבת עץ חיים בירושלים. בנערותו למד בישיבת מקור חיים (ירושלים). בבחרותו למד בישיבת סלובודקה בבני ברק. נישא לעליזה שושנה, בתו של הרב יוסף שלום אלישיב. לאחר חתונתו המשיך את לימודיו בישיבת סלובודקה כאברך במשך מספר שנים, ואף קיבל סמיכת חכמים מראש הישיבה הרב יחזקאל אברמסקי. במהלך השנים הוא עשה שימוש חכמים אצל רבנים נוספים, ובהם הרב שמואל וואזנר. לאחר מכן שימש מספר שנים כר"מ בישיבת לוצרן בשווייץ.

בשנות השבעים מונה לרבה של שכונת רמת אלחנן בבני ברק. הוא משמש כראש כולל בית דוד בחולון. בשיעוריו משתתפים חרדים ודתיים לאומיים חיבר מספר ספרים בנושא הלכה ורפואה, והוא מעביר שיעור חודשי לרופאים, דתיים וחילונים. מאז שנות ה-70 הוא מוסר מדי שבוע שיעור בהלכה בבית הכנסת דברי שיר בבני ברק.

בשיעוריו עוסק הרב בדילמה משפטית-הלכתית או מוסרית שהוא מציג בתחילת השיעור. פעמים רבות הבעיות שהציג עוסקות בענייני רפואה. לאחר מכן הוא מנתח דילמה זו בעזרה מקורות תורניים או סיפורי רבנים. מרבה להביא מפסקי חותנו הרב אלישיב וכן מפסקי גיסו הרב חיים קנייבסקי. ההגדה של פסח הנקראת בשם חשוקי חמד לוקטה מתוך ספריו הרבים טובך יביעו , עלינו לשבח, שעורי תורה לרופאים, ברכי נפשי ועוד.

הרב זילברשטיין הוא חבר ועדת הרבנים של בית החולים מעייני הישועה.

בכ"ו באב תשע"ב צורף למועצת גדולי התורה של דגל התורה.

ספר לחברים על הספר 'הגדה של פסח - חשוקי חמד'

הגדה של פסח - חשוקי חמד
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר הגדה של פסח - חשוקי חמד תמונה שניה- הספר הגדה של פסח - חשוקי חמד

הגדה של פסח - חשוקי חמד

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "הגדה של פסח - חשוקי חמד", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום