מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

חודה של מחט- מאמרים לעשרת ימי תשובה

   הוצאת מילת"א

הספר חודה של מחט - מאמרים הגותיים לעשרת ימי תשובה של הרב דניאל טרופר בהוצאת מילת"א. מכיל 212 עמודים, מהדורה חדשה ומורחבת. הספר חודה של מחט כולל עשרה מאמרים המבוססים על עשר דרשות שבת שובה שדרש הרב דניאל טרופר בבית הכנסת אהל נחמה בירושלים.

אודות הספר חודה של מחט

"הגילוי הגדול של רבי אלעזר הוא, שהוא יצור שונה במהותו מכל שאר יצורי הטבע. הוא יצור רוחני בעל אחריות אישית וכוח להכריע הכרעה מוסרית..

בעקבות גילוי טבעו הרוחני מתרוקנים חייו של רבי אלעזר מתוכן. גילויו מקיף ומחריד. הוא אובד עצות, חייו חלפו עברו לשווא, כל קיומו היה לריק. רבי אלעזר כמו עומד על במת אולם קר, ריק מאנשים. התפאורה העשירה שמסביבו - הרים וגבעות, ארץ ושמיים. חמה ולבנה, כוכבים ומזלות - נעלמת לאטה, ולבסוף האור כבה. "הניח ראשו בין ברכיו וגעה בבכייה עד שיצתה נשמתו".

האם סופו הטרגי של רבי אלעזר הוא סיום בלתי נמנע לתהליך התשובה? האין דרך לחזור לחיים?"..

(מתוך המאמר "אין הדבר תלוי בי")

הספר חודה של מחט כונס בתוכו ט"ז דרשות שבת שובה אשר דרש הרב דניאל טרופר בבית הכנסת "אהל נחמה" במרכז הקהילתי "מעלות" ירושלים. המאמרים מעלים מחשבות לגבי משמעותה של תקופת הימים הנוראים לאדם המודרני מזווית ראיה מקורית ועכשווית.

אודות מחבר הספר חודה של מחט

הרב דניאל טרופר איש חינוך ואיש ציבור ישראלי, הוסמך לרבנות ע"י הרב יוסף דב הלוי סולובייצ'יק ז"ל בעל תואר דוקטור בהיסטוריה יהודית. ייסד את תנועת "גשר" לקירוב בין חילוניים ודתיים ועומד בראשה עד היום.

 

ספר לחברים על הספר 'חודה של מחט- מאמרים לעשרת ימי תשובה'

חודה של מחט- מאמרים לעשרת ימי תשובה
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר חודה של מחט- מאמרים לעשרת ימי תשובה

חודה של מחט- מאמרים לעשרת ימי תשובה

הוסף למדף מחיר: 55 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "חודה של מחט- מאמרים לעשרת ימי תשובה", התעניינו גם בספרים הבאים:

עת רצון

עת רצון

הוסף למדף מחיר: 78 ₪
גדלת מרדכי

גדלת מרדכי

הוסף למדף מחיר: 45 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום