מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

טללי חיים חגי תשרי

   הוצאת כרם

 הספר טללי חיים חגי תשרי  - מבואות ושערים לפנימויות התורה ולעבודת ה', שיחות על חגי תשרי מתוך שיעורי הרב חיים הכהן שליטא שמועברים מדי שבוע.

 

קצת על סדרת טללי חיים

'טללי חיים' על פרשיות התורה ומועדים, היא סדרת הספרים הפופולארית ביותר בעת החדשה, הכובשת את הציבור הציוני-דתי, אך לא רק. לא מדובר בעוד סדרת שיחות לפרשת השבוע, אלא ביצירה רוחנית עמוקה ובלתי שגרתית, שילוב נדיר של אחד מחכמי המקובלים של הדור, הרב חיים כהן, המוכר יותר בכינוי 'החלבן', לבין ראש ישיבת ההסדר ברמת השרון, הרב ראובן ששון.

השיחות השבועיות נמסרות בגבעתיים מדי שלישי, לקהל מגוון מכל גווני היהדות.

הספר החדש, היוצא לאור בימים אלה, מביא נקודת מבט ייחודית ומרתקת על חומש בראשית, סודותיו ומעלותיו, ובו שיחות הרב על החיבור בין הנגלה לנסתר: תובנות וסוגיות מעולם הסוד והקבלה - מהזוהר הקדוש ועד לכתבי הרב קוק - בשפה קולחת ובהירה, המאירה את החיים היומיומיים ופותחת בפני הקורא עולמות חדשים בעבודת ה'. 

סדרת 'טללי חיים' של 'החלבן', החלה להתפרסם כמהדורת "ניסוי", אך הביקוש העצום שהגיע מהשטח הביא את ההוצאה לאור להדפיס מהדורה שנייה ושלישית. בינתיים נוספו עוד ועוד כרכים בסדרה, וכעת כאמור יופץ ספר חדש - טללי חיים חגי תשרי

 

מתוך פתח דבר לטללי חיים חגי תשרי

בקובץ זה לוקטו שיחות ושיעורים בנושאי חגי תשרי - ראש השנה, יום הכיפורים וחג סוכות, שמסר הרב חיים כהן שליט"א במהלך השנים האחרונות.

בכלל שיחות אלו יש בירורים חשובים במהות ראש השנה ותקיעת שופר, וכן במהות יום הכיפורים וסוד נענוע הלולב, כל אלו מתוך עיון בפשטי המקראות, תוך שילוב המבואר באוצרות האמונה ופנימיות התורה.

השיחות עדיין לא עברו עיבוד נרחב, אך מחמת הצימאון והביקוש לשיחות חדשות על חגי תשרי, הורה לנו הרב שליט"א להוציאם במהדורה זמנית. ויהי רצון שנזכה בקרוב להוציא מהדורה שלמה ומתוקנת של שיחות אלו ושיחות נוספות אי"ה.

נציין שבעבר יצא ספר 'טללי חיים אלול-תשרי', ובו שיחות על חגי תשרי וימי אלול. אולם הקובץ הנוכחי מורכב משיחות חדשות, שלא פורסמו עד כה בספרי טללי חיים. 

טללי חיים חגי תשרי הוא הכרך החדש ביותר בסדרה.

 

עד כה יצאו לאור בסדרה:

 1. טללי חיים על התורה
 2. טללי חיים בראשית
 3. טללי חיים שמות
 4. טללי חיים ויקרא
 5. טללי חיים במדבר
 6. טללי חיים דברים
 7. טללי חיים אלול תשרי
 8. טללי חיים סוכות
 9. טללי חיים ט"ו בשבט
 10. טללי חיים פורים
 11. טללי חיים פסח
 12. טללי חיים שבועות
 13. טללי חיים הקיצו ורננו 
 14. טללי חיים אנא בכוח
 15. טללי חיים ויחד לבבנו

ספר לחברים על הספר 'טללי חיים חגי תשרי'

לקוחות שרכשו את הספר "טללי חיים חגי תשרי", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום