מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ומתוק האור שבועות

   הוצאת יפה נוף פלדהיים

הספר ומתוק האור שבועות-  דרשות ופנינים מאירים, משלים וסיפורים על ימי ימי ספירת העומר וחג השבועות. מאת הרב שלמה לוינשטיין. ב' כרכים

 

אודות הספר ומתוק האור שבועות

בספר ומתוק האור שבועות ישנם רעיונות וקטעים מדרשותיו המיוחדות של הרב שלמה לוינשטיין.
בסט זה, בן שני כרכים מהודרים, מכונסים שעורי הרב ושיחותיו על כל ענייני ימי ספירת העומר,ל"ג בעומר, חג השבועות, דוד המלך, מגילת רות, מעמד הר סיני, התורה, משולבים בדברי חז"ל, משלים וסיפורים. כבשאר ספריו של הרב המחבר, אף כאן בספר ומתוק האור שבועת, באו זה לצד זה פנינים ואמרות, משלים ורעיונות, דברי מוסר וחיזוק עם עובדות נאמנות מגדולי ישראל לדורותיהם.
כל אלו מהווים יחד אוצר בלום של תורה ומוסר אשר כל אחד יוכל לרוות בו את צמאונו ולהחיות את נפשו במתיקותו.

הספר ומתוק האור שבועות מצטרף לסדרת ספרי ומתוק האור על התורה וכן על ימים נוראים, בין המצרים, על פסח ועל פורים.

 

אודות מחבר הספר ומתוק האור שבועות

הרב שלמה לוינשטיין הוא דרשן נפלא בדורנו. בספר ומתוק האור שבועות נאספו לפנינו משיחותיו המעניינות והמאירות.

הרב לוונשטיין מחשיב עצמו כתלמידו של הדרשן הרב ראובן קרלנשטיין, ההולך בסגנונו של הרב שלום שבדרון. בשונה מדרשנים המעבירים את המסר שלהם על ידי הטלת מורא, כגון על ידי תיאור עונשי הגיהנום, הרב לוונשטיין נוקט בשיטה המעבירה את המסרים באמצעות סיפורים ומשלים. הרב לוונשטיין מקורב לרבנים ידועים והוא משלב בדרשותיו סיפורים מחצרותיהם.

בשונה מדרשנים ומרצים בעלי סגנון אופייני המותאם לקהל יעד מסוים, דרשותיו והרצאותיו של לוינשטיין מותאמות לקהלים שונים ומגוונים - החל מציבור אברכים, תלמידות סמינר, ילדי בתי ספר חרדים, ציבורים עממיים מהפריפריה, וכלה בציבור אקדמאי חילוני. גם בספר ומתוק האור לחנוכה ניתן לחוש את גישתו המיוחדת של הרב המחבר.

ספר לחברים על הספר 'ומתוק האור שבועות'

לקוחות שרכשו את הספר "ומתוק האור שבועות", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום