מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

אור השבת

   הוצאת דברי שיר

הספר אור השבת- מסיפוריו ורעיונותיו של הרב יצחק דוד גרוסמן - רבה של מגדל העמק, נשיא מוסדות “מגדל אור”, חבר מועצת הרבנות הראשית וחתן פרס ישראל – מספר את סיפורו הבלתי נתפס של מי שבחר לעצמו כדרך חיים לקרב כל יהודי באשר הוא.

בין דפי הספר תמצאו סיפורים ועובדות חיים, חלקם מזכרונותיו של הרב מימים עברו בירושלים של פעם, וחלקם תיאורים מפעילותו הייחודיות במשך כיובל שנים בנושאי חברה, חינוך, רווחה, קליטת עלייה, קירוב לבבות ועוד.

סיפוריו של הרב גרוסמן משולבים בדברי הגות ומסר העולים מהפרשה. לצד זאת מובאים פסקי הלכה קצרים שנכתבו עבור תלמידי “מגדל אור”, בחורי ה"מתיבתות", ילדי כפר הנוער “זוהרים” ונערי המדרשיות “אור ישראלי”.

בין שורות הספר תוכלו לקרוא אנקדוטות משעשעות לצד עובדות מצמררות על הימים שבהם החל את פעילותו, ועל מהפכות שעשה במהלך השנים. בין היתר עולה מן הספר תרומתו המשמעותית בנושא אחדות עם ישראל ופועלו לקיום דו-שיח של הבנה וסובלנות, לקירוב לבבות ולהסרת המחיצות בין קהילות, עדות ושבטים.

הספר הוא הצצה לחייו המאתגרים והמפכים, מלאי הזוך והאמונה של הרב גרוסמן. קראו – ותחי נפשכם.

אודות מחבר הספר אור השבת, הרב יצחק גרוסמן:

הרב יצחק דוד גרוסמן – רבה של מגדל העמק, נשיא מוסדות “מגדל אור”, חבר מועצת הרבנות הראשית וחתן פרס ישראל – מספר את סיפורו הבלתי נתפס של מי שבחר לעצמו כדרך חיים לקרב כל יהודי באשר הוא.

ספר לחברים על הספר 'אור השבת'

לקוחות שרכשו את הספר "אור השבת", התעניינו גם בספרים הבאים:

לטועמיה חיים

לטועמיה חיים

הוסף למדף מחיר: 55 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום