מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ש"ס שוטנשטיין - גדול - 73 כרכים

   הוצאת ארטסקרול

ש"ס שוטנשטיין - פורמט גדול (31x22 ס"מ) - 73 כרכים למהדורה מבוארת של התלמוד הבבלי שיוצאת לאור על ידי הוצאת "ארטסקרול". שוטנשטיין מאפשר ללמוד את הגמרא בפשטות, בבהירות וכן בעמקות. מומלץ בחום ללומדי הדף היומי, ובכלל!

המחיר של סט שלם- 73 כרכים נפלאים הוא ₪6999 לא כולל המשלוח, מפאת גודלו של המשלוח (7 ארגזים) המחיר כולל משלוח הוא ₪7199. 
מבצע ש"ס שוטנשטיין!! רק ₪6999 והארגזים בדרך אליך.
התקשר לפרטים נוספים: 03-5531443 | מלאי מיידי | ניתן לחלק לתשלומים

 

אודות ש"ס שוטנשטיין

הוצאת 73 כרכי המהדורה על כל מסכתות הש"ס נמשכה כ־15 שנה, בעבודת צוות של כ-80 עורכים ותלמידי חכמים. בשנת 2012 למניינם הושלמה הוצאת 73 כרכי המהדורה העברית, ומאז קנתה לה הגמרא המבוארת שוטנשטיין שם עולמי בהנגשת הגמרא לציבור הרחב, מבלי לוותר על איכות ההבנה והלימוד.

אז איך הם עושים את זה? למול כל עמוד גמרא מסורתי של ש"ס וילנא (בעיצוב של מהדורת עוז והדר) עם פירושי רש"י ותוספות, מציב ש"ס שוטנשטיין עמוד ובו ביאור לגמרא והערות למדניות. התרגום מארמית מופיע באותיות מודגשות ותוספות הביאור באותיות רגילות.

כל דף שוטנשטיין כולל צילום עמוד מסורתי של התלמוד בעיצוב של מהדורת עוז והדר, ובצדו עמוד עם ביאור ופרשנות לטקסט התלמודי, המבוססת ברובה על עיקרי דברי הראשונים והאחרונים הקלאסיים. לעמוד הביאור שני חלקים עיקריים: חלק עליון עם פירוש הכולל תרגום מילולי, פיסוק והוספת מילות קישור ללשון התלמוד הארמית, יחד עם ביאור ארוך לנושא הסוגיא. חלק תחתון עם הערות שוליים לחלק העליון, ובהן פירוש מורחב ומעמיק יותק, הכלל לרוב הפניות או אף סיכומים לדיונים העיקריים של מפרשי התלמוד בסוגיה.

מה כלול בש"ס שוטנשטיין

צילום העמוד המסורתי כולל את המפרשים רש"י, תוספות, רב נסים גאון, לצד כלי עזר כגון "תורה אור", "לקוטי רש"י" "גיליון הש"ס", "מסורת הש"ס", "הגהות הב"ח" ו"עין משפט נר מצווה".

בשל ההקפדה על הבאת צילום העיצוב המסורתי של ש"ס וילנא ובשל אורכו של הביאור על שני חלקיו, כל עמוד גמרא מתפרס בממוצע על כ־4 עמודי ביאורים (במהדורה העברית), ומשום כך תופסת המהדורה פי שישה נפח ממהדורת ש"ס וילנא הנפוצה.

לכל מסכת ופרק מצורפת הקדמה המספקת רקע ומבט כללי להבנת הסוגיות הנידונות במסכת. בראש המהדורה מופיעות הסכמות נלהבות מרבנים מובילים בעולם הליטאי והחסידי, בהם הרב יוסף שלום אלישיב זצ"ל, הרב חיים קנייבסקי, רבי חיים קרייזווירט והרב נפתלי צבי הלברשטאם.

מראה דף שוטשנטיין - תמונה להמחשה מתוך ש"ס שוטנשטיין

 ש

ספר לחברים על הספר 'ש"ס שוטנשטיין - גדול - 73 כרכים'

חזר למלאי
ש"ס שוטנשטיין - גדול - 73 כרכים
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר ש"ס שוטנשטיין - גדול - 73 כרכים תמונה שניה- הספר ש"ס שוטנשטיין - גדול - 73 כרכים

ש"ס שוטנשטיין - גדול - 73 כרכים

הוסף למדף מחיר: 6999 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "ש"ס שוטנשטיין - גדול - 73 כרכים", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום