מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ש"ס עוז והדר פנינים - 20 כרכים

   הוצאת עוז והדר

ש"ס עוז והדר בפורמט פנינים - גובה 26 ס"מ. 20 כרכים במהדורת פאר מכילה את כל המפרשים שבש"ס הרגיל בהדפסה על נייר משובח. הש"ס האהוב והמוכר, עם כל התוספות על הדף, הגהות וציונים ועוד. בהוצאת עוז והדר הדפיסו מחדש את כל צורת הדף, רש"י ותוספות, בצורה מאירת עיניים ובכתב ברור ונעים לעין. משלוח חינם!

 

אודות מהדורת הפנינים של ש"ס עוז והדר

גודל מהדורת הפנינים נבחר בקפידה מרובה תוך שימת דגש על נוחות הלימוד בו. זהו הש"ס המומלץ ביותר לכל מי שמרגיש שהפורמט הבינוני קצת מסורבל לו, ומעדיף גודל קטן יותר, אך עדין לא מוכן לוותר על כל המפרשים שנוספו על המסכתות, ועל גודל אותיות ברור וקריא.

 

ש"ס עוז והדר - רקע כללי

ש"ס עוז והדר הוא הוצאה מחודשת של התלמוד הבבלי, ב"מהדורת פרידמן", הנעשית בסניף עוז והדר שבירושלים ובראשה הרב יוסף סמט. המפעל החל בשנת תשמ"ט ונמשך עד היום. העבודה כוללת הגהה על פי כתבי יד ודפוסים ראשונים. המהדורה יוצאת במהדורות שונות, בהן גמרות לתלמידים, גמרות ללומדי הדף היומי ומהדורה לילדים של פרקים בודדים. סיום הוצאת ש"ס עוז והדר בשלמות צוין בטבת תשס"ח. עם זאת, המכון ממשיך לעדכן כרכים ממהדורה זו.

ש"ס עוז והדר נערך בעמל רב וביגיעה מאומצת במשך 26 שנים עד כה, וכך מצליחים להוציא לאור מהדורה מנופה מכל השגיאות והטעויות בהם רוויים הש"סים המקבילים. היתרון הנוסף המשמעותי הוא מגוון המפרשים הכלולים במהדורה המורחבת ומסודרים בסוף הכרכים (שגם הם עברו הגהה מדוקדקת) שחוסכים כסף, זמן וסרבול מהלומד.

לא סתם נחשב ש"ס עוז והדר לגולת הכותרת של הש"סים, ולש"ס הנמכר ביותר בעולם הישיבות כבר שנים.

ספר לחברים על הספר 'ש"ס עוז והדר פנינים - 20 כרכים'

חזר למלאי
ש"ס עוז והדר פנינים - 20 כרכים
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר ש"ס עוז והדר פנינים - 20 כרכים תמונה שניה- הספר ש"ס עוז והדר פנינים - 20 כרכים

ש"ס עוז והדר פנינים - 20 כרכים

הוסף למדף מחיר: 1060 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "ש"ס עוז והדר פנינים - 20 כרכים", התעניינו גם בספרים הבאים:

חזר למלאי
ש"ס שולחני 6 כרכים

ש"ס שולחני 6 כרכים

הוסף למדף מחיר: 439 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום