מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ש"ס עוז והדר "שינון" 20 כרכים

   הוצאת עוז והדר

ש"ס עוז והדר בפורמט קטן "שינון"-20כרכים בגובה 21 ס"מ, בכריכה רכה. מסכתות הש"ס בקונטרסים נוחים ובהדפסה מרהיבה, הידור מיוחד במצוות 'ובלכתך בדרך'. הש"ס האהוב והמוכר, עם כל התוספות על הדף, הגהות וציונים ועוד. בהוצאת עוז והדר הדפיסו מחדש את כל צורת הדף, רש"י ותוספות, בצורה מאירת עיניים ובכתב ברור ונעים לעין.

 

אודות מהדורת שינון של ש"ס עוז והדר

מהדורת שינון של ש"ס עוז והדר היא הקטנה ביותר בהוצאה. מעולה לנשיאה נוחה 'בלכתך בדרך'. מתאימה גם כש"ס שולחני למקומות בהם אין מקום למהדורות גדולות יותר- שולחן הישיבה, פינת הלימוד בכולל או בבית, וכו', וכן כש"ס לעיון תוך במקורות תוך כדי שיעור. 

 

ש"ס עוז והדר - רקע כללי

ש"ס עוז והדר הוא הוצאה מחודשת של התלמוד הבבלי, ב"מהדורת פרידמן", הנעשית בסניף עוז והדר שבירושלים ובראשה הרב יוסף סמט. המפעל החל בשנת תשמ"ט ונמשך עד היום. העבודה כוללת הגהה על פי כתבי יד ודפוסים ראשונים. המהדורה יוצאת במהדורות שונות, בהן גמרות לתלמידים, גמרות ללומדי הדף היומי ומהדורה לילדים של פרקים בודדים. סיום הוצאת ש"ס עוז והדר בשלמות צוין בטבת תשס"ח. עם זאת, המכון ממשיך לעדכן כרכים ממהדורה זו.

ש"ס עוז והדר נערך בעמל רב וביגיעה מאומצת במשך 26 שנים עד כה, וכך מצליחים להוציא לאור מהדורה מנופה מכל השגיאות והטעויות בהם רוויים הש"סים המקבילים. היתרון הנוסף המשמעותי הוא מגוון המפרשים הכלולים במהדורה המורחבת ומסודרים בסוף הכרכים (שגם הם עברו הגהה מדוקדקת) שחוסכים כסף, זמן וסרבול מהלומד.

לא סתם נחשב ש"ס עוז והדר לגולת הכותרת של הש"סים, ולש"ס הנמכר ביותר בעולם הישיבות כבר שנים.

ספר לחברים על הספר 'ש"ס עוז והדר "שינון" 20 כרכים'

חזר למלאי
ש"ס עוז והדר "שינון" 20 כרכים
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר ש"ס עוז והדר "שינון" 20 כרכים

ש"ס עוז והדר "שינון" 20 כרכים

הוסף למדף מחיר: 285 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "ש"ס עוז והדר "שינון" 20 כרכים", התעניינו גם בספרים הבאים:

קמעא קמעא

קמעא קמעא

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום