מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ש"ס עוז והדר קטן "ותלמודו בידו" 20 כרכים

   הוצאת עוז והדר

ש"ס עוז והדר בפורמט קטן "ותלמודו בידו"- 20 כרכים בגובה 21 ס"מ, בכריכה קשה. מהדורת פאר ללא כל המפרשים, בפורמט נוח לנשיאה ובהדפסה על נייר משובח. הש"ס האהוב והמוכר, עם כל התוספות על הדף, הגהות וציונים ועוד. בהוצאת עוז והדר הדפיסו מחדש את כל צורת הדף, רש"י ותוספות, בצורה מאירת עיניים ובכתב ברור ונעים לעין.

 

אודות מהדורת ותלמודו בידו של ש"ס עוז והדר

גודל מהדורת ותלמודו בידו של ש"ס עוז והדר נבחרה בקפידה מרובה תוך שימת דגש על נוחות הלימוד בו. מתאים כש"ס שולחני למקומות בהם אין מקום למהדורות גדולות יותר- שולחן הישיבה, פינת הלימוד בכולל או בבית, וכו'. כמו כן מצויין ללימוד בדרכים, לשימוש תוך כדי שיעורים, ועוד.

 

ש"ס עוז והדר - רקע כללי

ש"ס עוז והדר הוא הוצאה מחודשת של התלמוד הבבלי, ב"מהדורת פרידמן", הנעשית בסניף עוז והדר שבירושלים ובראשה הרב יוסף סמט. המפעל החל בשנת תשמ"ט ונמשך עד היום. העבודה כוללת הגהה על פי כתבי יד ודפוסים ראשונים. המהדורה יוצאת במהדורות שונות, בהן גמרות לתלמידים, גמרות ללומדי הדף היומי ומהדורה לילדים של פרקים בודדים. סיום הוצאת ש"ס עוז והדר בשלמות צוין בטבת תשס"ח. עם זאת, המכון ממשיך לעדכן כרכים ממהדורה זו.

ש"ס עוז והדר נערך בעמל רב וביגיעה מאומצת במשך 26 שנים עד כה, וכך מצליחים להוציא לאור מהדורה מנופה מכל השגיאות והטעויות בהם רוויים הש"סים המקבילים. היתרון הנוסף המשמעותי הוא מגוון המפרשים הכלולים במהדורה המורחבת ומסודרים בסוף הכרכים (שגם הם עברו הגהה מדוקדקת) שחוסכים כסף, זמן וסרבול מהלומד.

לא סתם נחשב ש"ס עוז והדר לגולת הכותרת של הש"סים, ולש"ס הנמכר ביותר בעולם הישיבות כבר שנים.

ספר לחברים על הספר 'ש"ס עוז והדר קטן "ותלמודו בידו" 20 כרכים'

חזר למלאי
ש"ס עוז והדר קטן "ותלמודו בידו" 20 כרכים
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר ש"ס עוז והדר קטן "ותלמודו בידו" 20 כרכים תמונה שניה- הספר ש"ס עוז והדר קטן "ותלמודו בידו" 20 כרכים

ש"ס עוז והדר קטן "ותלמודו בידו" 20 כרכים

הוסף למדף מחיר: 500 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "ש"ס עוז והדר קטן "ותלמודו בידו" 20 כרכים", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום