מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

גמרא שטיינזלץ בינוני - דו לשוני עברי אנגלי

   הוצאת קורן ירושלים

גמרא שטיינזלץ בינוני - דו לשוני עברי אנגלי

 

תלמוד בבלי קורן עברית/אנגלית - בינוני - 21 כרכים בודדים מהודרים, המשלבים את דף הוילנא לצד ביאורו הבהיר של הרב עדין אבן-ישראל (שטיינזלץ). 

 

עברית-ארמית-אנגלית, כריכה קשה, 26x19.5 ס"מ. שחור לבן

 

מסכת ברכות - 144 ₪ מסכת יבמות חלק א - 144 ₪ מסכת יבמות חלק ב - 144 ₪ מסכת שבת א - 129 ₪ מסכת שבת ב - 144 ₪ מסכת נדרים - 144 ₪ מסכת כתובות חלק א - 144 ₪ מסכת עירובין א - 129 ₪ מסכת עירובין ב - 129 ₪ מסכת כתובות חלק ב - 144 ₪ מסכת נזיר - 144 ₪ מסכת פסחים א - 144 ₪ מסכת פסחים ב - 144 ₪ מסכת סוטה - 144 ₪ מסכת גיטין - 144 ₪ מסכת יומא - 144 ₪ מסכת סוכה - 144 ₪ מסכת ביצה, ראש השנה - 144 ₪ מסכת תענית, מגילה - 144 ₪ מסכת מועד קטן, חגיגה - 144 ₪ מסכת שקלים - 144 ₪

 

 

 

תלמוד בבלי השלם והמבואר עברית/אנגלית - דף וילנא לצד ביאורו של הרב עדין אבן-ישראל (שטיינזלץ)

 

תלמוד בבלי קורן, דו לשוני - עברית/אנגלית, מחולק לשני חלקים: החלק הראשון מציג את דף הוילנא הקלאסי בניקוד מלא ובהדגשת ה"דיבור המתחיל". החלק השני מציג את ביאורו המבריק של הרב עדין אבן-ישראל (שטיינזלץ), באופן הפורס בפני הלומד את התמונה המלאה של הסוגיה הנלמדת.

 

העימוד המיוחד של הביאור במהדורה זו נוקד, פוסק וחולק לפסקאות, ובנוסף לפירושים המקובלים (רש"י ותוספות), נכללים בו תרגום של התלמוד לאנגלית בתוספת מבואות, הסברים קלים, סיכומים, ביוגרפיות של חכמי התלמוד, תרשימים ותמונות המזניקים את הלומד קדימה. 

 

כמו כן, כל חילופי הגרסאות סודרו מחדש, כולל השמטות הצנזורה. 

 

 

 

על הוצאת קורן המוציאה את תלמוד בבלי קורן דו-לשוני עברית/אנגלית - בינוני

 

הוצאת קורן נוסדה בירושלים בשנת תשכ"ב, על ידי מר אליהו קורן במטרה להוציא לאור את תנ"ך קורן. לנגד עיניו עמדו שלושת העקרונות אשר ינחו אותו ואת צוותו לאורך השנים: 'הידור', 'דיוק' ו'מסורת'.

 


מאז ועד היום בית ההוצאה הירושלמי מאופיין בעיצוב המשרת את הכתב; עוצבה אות ייחודית לתנ"ך ואות יחודית לשאר הכתבים, אשר נעימות במיוחד לעין. בהתאמה, בית המדרש של הוצאת קורן ירושלים מסור להוצאת נוסח מדויק, מוגה ובלתי מתפשר של הכתבים. ועל כן הדיוק של התוכן וההידור של הגופן הופכים את מוצרי קורן למותג של ממש.

ספר לחברים על הספר 'גמרא שטיינזלץ בינוני - דו לשוני עברי אנגלי'

גמרא שטיינזלץ בינוני - דו לשוני עברי אנגלי
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר גמרא שטיינזלץ בינוני - דו לשוני עברי אנגלי תמונה שניה- הספר גמרא שטיינזלץ בינוני - דו לשוני עברי אנגלי

גמרא שטיינזלץ בינוני - דו לשוני עברי אנגלי

הוסף למדף מחיר: 144 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "גמרא שטיינזלץ בינוני - דו לשוני עברי אנגלי", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום