מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

משנה סדורה - קב ונקי - 2 כ' גדול

משנה סדורה קב נקי - 2 כרכים גדול עם טבלאות ותרשימים.

משנה סדורה בגודל גדול - שני כרכים בלבד, כריכה קשה.

ספרי משנה סדורה מודפסים בכמה גדלים, ממהדורות כיס ועד למהדורות בגודל A4!

מבנה המשנה סדורה

המשנה מחולקת לשורות קצרות וישנו רווח בין חלקי המשנה בדומה לכתיבת שירה. בשיטת עימוד זו עדיין אפשר לראות את כל המשנה במבט אחד, והיא מסייעת רבות להבנה.
בשולי הדף ביאור קצר ותמציתי ושמו "קב ונקי" ועיקרו הסבר מילים שאינן מוכרות. הביאור נכתב לפני כשלוש מאות שנה בידי אחד מגדולי ליטא, רבי אלישע ב”ר אברהם, והוא מיוסד על פירושו של רבי עובדיה מברטנורא. הרב אליהו דורדק, עורך המהדורה, הגיה את הפירוש "קב ונקי", צירף טבלאות על התוכן העיקרי של המשנה ועל הנושאים המשניים והמקיפים שבה, והוסיף לוח לסימון חזרות על המשניות.
כדי לאפשר מבט כללי על המשנה, בסוף כל כרך מופיע תקציר של המשניות במסכת. בכתיבת תקצירים אלה נעזר הרב דורדק בעבודתו של הרב דן בארי "כותרות התנ"ך".

 

אודות משנה סדורה

בשנת תשנ"ב הוציא הרב אליהו דורדק את המהדורה הראשונה של משנה סדורה. הרעיון היה להעניק ללומד את האפשרות לראות את כל המשנה כיחידה אחת וכך להבינה מתוך ההקשר, כמעט ללא פירושים.

המטרה בהוצאת מהדורת משנה סדורה הייתה להרבות לימוד משנה וכן להקל על הלומד באופן שיסייע לו לזכור את המשניות בע"פ, בקלות ובזריזות.

משניות משנה סדורה זוכות לפופולריות רבה - נמכרו עשרות אלפי עותקים. בציבור הדתי לאומי המשתמשים העקריים במשנה סדורה הם תלמידים בישיבות ובתלמודי תורה בשיטת ברקאי, ובמגזר החרדי - בעיקר בתלמודי תורה בשיטת זילברמן ושיטת "זכרו". במסגרות החינוכיות הנ"ל - ספרי משנה סדורה הם הטקסט המרכזי שבו עוסקים התלמידים במשך לימוד חטיבת המשנה - בין 3 עד 5 שנים. עיקר ההצלחה נובע מהעיצוב הנקי המקל על הזיכרון, ומכך שיש מקום לכתוב הערות בצד הטקסט ובכך לעזור ללימוד.

ספר לחברים על הספר 'משנה סדורה - קב ונקי - 2 כ' גדול'

משנה סדורה - קב ונקי - 2 כ' גדול
לחץ על התמונה להגדלה

משנה סדורה - קב ונקי - 2 כ' גדול

הוסף למדף מחיר: 125 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "משנה סדורה - קב ונקי - 2 כ' גדול", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום