מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ביחד

הספר ביחד מאת ד"ר חנה קטן הינו מדריך לבניית אינטימיות זוגית בריאה. ד"ר חנה קטן, מחברת רבי המכר – "חיי אישה" ו"חיי משפחה", בעוד רב מכר מעולה.

אודות הספר ביחד

[נערך מתוך כתבה על הספר באתר תכלת תקשורת]

הספר "ביחד - מדריך לבניית אינטימיות זוגית בריאה", לא מתאים לאף קטגוריה שאתן מכירות. ספר שמטרתו לתת הדרכה אינטימית לבני זוג דתיים, אבל אין בו אף ציטוט מהמקורות, ולמרות הפתיחות והנועזות שבו, ניתנו לו הסכמות של השמרנים ברבני המגזר. ד"ר רות, הגרסה הכשרה.

הרבה גלגולים עבר הספר החדש של ד"ר חנה קטן לפני שההוצאה לקחה נשימה עמוקה והחליטה לפרסם. לפני שזה קרה, ד"ר קטן נאלצה לצמצם ולצנזר עוד ועוד קטעים. היא הרגישה שחובה לפרסם, ובהוצאה חשבו שיש דברים שהציבור לא יוכל להכיל. גם הילדים שלה חשבו שעדיף שהספר לא ייצא. "קצת פחדו עליי", אומרת ד"ר קטן בחיוך. "פחדו שיתקיפו אותי, אבל אני לא חוששת. ראיתי מספיק כאבים שהיו יכולים להימנע, לו רק הייתה מודעות. מהמקום הזה היה חשוב לי להוציא את הדברים לאור". 
בספר ניתנת הדרכה לחיים אינטימיים לשני בני הזוג. לאלו שמדמיינות מדריך סטרילי ומרומז בסגנון שיעורי "בית חינוך ומשפחה" באולפנה, מרובה הלכות ומקורות תורניים - שחררו את הדמיון. הספר עוסק בתכנים אחרים לגמרי, כאלה שיגרמו ללא מעט קוראים להסמיק תוך כדי קריאה. אפשר להבין את החשש ממתקפות מגזריות. מהסיבה הזאת, דאגו בהוצאה לבקש לספר ביחד הסכמות מרבנים שנתפסים כבעלי תפיסת עולם שמרנית: הרב יעקב אריאל, הרב שלמה אבינר והרב אליעזר מלמד.
"גם הרבנים מבינים שהציבור הדתי זקוק להדרכה", מנמקת ד"ר קטן את ההסכמות. "הרב אריאל בוודאי נחשף לקשיים, כי אשתו מדריכת כלות. הרב מלמד והרב אבינר הם רבני יישוב ובוודאי נתקלו בבעיות. אנשים שעובדים עם הציבור נתקלים בבעיות האינטימיות האלה כל הזמן ובוודאי חשוב להם לשמור על הבית ושיהיה טוב בבית. גם להם חשוב שזוגות שיש להם בעיות בחדרי חדרים ידעו שיש כלים לעשות שינוי".

אודות מחבר הספר ביחד - ד"ר חנה קטן

ד"ר חנה קטן הינה רופאה בכירה וחברת הוועדה ההלכתית לאישור טיפולי פיריון במרכז הרפואי שערי צדק. מומחית ברפואת נשים ומילדות- עם תת-התמחות בפריון,סקסולוגיה,הפרעות הורמונאליות,גניקולוגיה של נערות, ויעוץ רפואי על פי ההלכה. מרצה מבוקשת במכונים שונים ובמוסדות אקדמאיים בקורסים של מיניות, אישות, ויועצות נישואין, הכותבת פינה קבועה בענייני רפואת נשים בירחון לציבור הנשים הדתי-לאומי "פנימה", ומדור דו-שבועי בעיתון 'בשבע' בנושאי רפואה ואקטואליה.

ספר לחברים על הספר 'ביחד'

לקוחות שרכשו את הספר "ביחד", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
לידה

לידה

הוסף למדף מחיר: 65 ₪
ברית הנישואין

ברית הנישואין

הוסף למדף מחיר: 52 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום