מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

בית נאמן בישראל

   הוצאת בדרכי נועם

הספר בית נאמן בישראל - שיחות בנושא יסודות קשר הנישואים והדרכים לבנייתו. מאת הרב מרדכי שטרנברג שליט"א, ראש ישיבת הר המור. 156 עמ' כריכה קשה.

 

תוכן הספר בית נאמן בישראל

מאז ומעולם קדושת המשפחה וחוסנה הן אבן יסוד לבניין עם ישראל כולו. כל אדם בישראל מכיר בעובדה שהגוף הלאומי נשען על איבריו הפרטיים, שהם כל משפחה ומשפחה בישראל. דיינו אם נביא את דברי חז"ל "זכו שכינה ביניהם" כדי לעמוד על ערכו של בניין הבית. הספר בית נאמן בישראל עוסק ביסודות בניין  זה ובנייתו התקינה.

 

אודות מחבר הספר בית נאמן בישראל

הרב מרדכי שטרנברג, הוא ראש ישיבת הר המור. מן הרבנים הבולטים בזרם תורני לאומי בציונות הדתית. בגיל 25 מונה לר"מ בישיבה על ידי הרב צבי יהודה הכהן קוק. הרב שטרנברג לימד את השיעור המבוגר ביותר בישיבה והתאפיין בשיעורי גמרא מעמיקים. רבנים רבים המשמשים כרמי"ם בישיבות למדו אצלו, והוא נחשב כמתווה דרך בלימוד עיון בישיבות מהזרם הדתי לאומי. בשנת תשנ"ח, עם הקמת ישיבת הר המור, מונה לעמוד בראשה לצד אחיו הרב עמיאל שטרנברג.

הרב מרדכי שטרנברג מעביר שיעורים רבים בנושאים שונים מהם מלקטים ומאגדים תלמידיו ספרים בכל מקצועות התורה, האמונה והמוסר. הספר בית נאמן בישראל על יסודות קשר הנישואין והדרכים לבנייתו יצא לאחרונה לאור והתקבל בחום בבתים רבים בישראל.

ספר לחברים על הספר 'בית נאמן בישראל'

לקוחות שרכשו את הספר "בית נאמן בישראל", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
באמונתו יחיה

באמונתו יחיה

הוסף למדף מחיר: 55 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום