מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

בריתי שלום לרווקים

הספר בריתי שלום, של הרב שלום ארוש, התחזקות בקדושת הברית, הקשורה בספירת היסוד. בספרו בריתי שלום הרב שלום ארוש בעצות ועיון בנושא מלמד כיצד יכול כל יהודי באשר הוא לזכות לכנוס פנימה להתקדשות והתעלות בעבודת השם כפי שזכו גדולי הצדיקים.

 מי שהוא קדוש זוכה לבנים אוהבי תורה, זוכה לבנים תלמידי חכמים וחשובים, זוכה לבנים שמחברים פירושים על התורה, זוכה לבנות את ביתו בגשמיות וברוחניות, ה' עושה לו ניסים..." (בריתי שלום)

אודות מחבר הספר בריתי שלום - הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש יליד כ' בניסן ה'תשי"ב, רב חסידות ברסלב, ראש מוסדות 'חוט של חסד' בירושלים. נולד וגדל במרוקו, בגיל שלוש עשרה עלה עם משפחתו לישראל והתגורר בפתח תקוה. את שירותו הצבאי עשה הרב ארוש כחובש קרבי בחיל האוויר. לקראת סוף שירותו הוקמה יחידת 669 שבה שירת. למד באוניברסיטת תל אביב, ובגיל 23 חזר בתשובה בעקבות מותם של כמה מחבריו ליחידה עקב התרסקות מסוקם בדרך לפעולה מבצעית. הרב שלום ארוש מצא עצמו נמשך לחסידות ברסלב הפך לאחד מתלמידיו הקרובים של הרב אליעזר ברלנד, ולמד אצל הרב לוי יצחק בנדר, והרב שמואל שפירא. בשנת 1985 הקים בברכת הרב ברלנד את מוסדות חוט של חסד, לחיזוק ולימוד חוזרים בתשובה. כתב ספרים רבים בנושא השקפה, אמונה, זוגיות, חינוך ילדים, ביניהם ספרו החדש עץ הדעת וכו'. הרב שלום ארוש מכונה בפי תלמידיו "שר החיוך", עקב מנהגו לשלב בדיחות בשיעוריו, להתחיל את השיעור באווירה שמחה.

ספריו של הרב ארוש מתקבלים בחום בקהילות שונות בארץ ובעולם!

בין ספריו: בגן האמונה, בגן השלום, בגן החכמה, בגן החינוך....

ספר לחברים על הספר 'בריתי שלום לרווקים'

לקוחות שרכשו את הספר "בריתי שלום לרווקים", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
אבוא ביתך

אבוא ביתך

הוסף למדף מחיר: 68 ₪
מה הקשר?

מה הקשר?

הוסף למדף מחיר: 55 ₪
חדש
לידה

לידה

הוסף למדף מחיר: 65 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום