מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

המדריך המלא לנישואין מאושרים

   הוצאת הידברות

הספר המדריך המלא לנישואין מאושרים, הרב זמיר כהן, הוצאת הידברות, 2 כרכים, כריכה קשה. המדריך המלא לנישואין מאושרים - שלל עצות והכוונה להתמודדות עם מצבי מתח בין בני הזוג, כולל פרקי הדרכה לרווקים ולרווקות. מחולק ל-2 כרכים אחד לאיש ואחד לאישה.

אודות הספר המדריך המלא לנישואין מאושרים

בני זוג רבים בכל רחבי העולם עומדים לא פעם כשהם נבוכים ומתפלאים מדוע השלום אינו שורר בביתם, על אף ששניהם באמת טובי לב ורגישים לבת/בן הזוג.

הפתרון לחידה מביכה זו נעוץ בהפנמת העיקרון היסודי שלא די להיות טוב לב כדי להעניק לזולת כראוי ולספק את צרכיו, אלא יש לדעת מה הזולת צריך לעצמו בשונה ממני, ולספק לו את מה שחסר לו, ולא את מה שאני חש צורך לתת ולהעניק, לפי טבעי כאיש או כאשה.

"המדריך המלא לנישואין מאושרים" מושתת על היסוד הגדול בשלום הבית: זיהוי ההבדלים שבין הצרכים הנפשיים של האיש, לצרכיה הנפשיים של האשה, בצירוף שלל עצות והכוונה להתמודדות עם מצבי מתח מצויים בין בני זוג, ודרכי התנהלות במקרים בהם עומד כל צד מבני הזוג כשהוא מתחבט בשאלה כיצד יגיב.

להשגת המיטב מהתוכן החשוב, נערך הספר כשהוא מחולק לשני כרכים. כרך לבעל, וכרך לאשה. ובכל כרך, מאגר מידע פרטני הנוגע לבעל בפני עצמו, ולאשה בפני עצמה.

פרקים מיוחדים בספר הוקדשו לרווק ולרווקה המחפשים את בת/בן זוגם, ובהם כללי מבחן להתאמה בזוגיות, בצירוף הדרכה להתנהלות נכונה בתקופה חשובה זו, פירוט גורמי עיכוב אפשריים למציאת האדם המתאים, ומגוון עצות לזירוז בא עת העמידה מתחת החופה.

אודות מחבר הספר המדריך המלא לנישואין מאושרים

הרב זמיר יהוידע כהן (נולד ב-1965) הוא רב, מחזיר בתשובה ומחבר חיבורים תורניים חרדי. יו"ר ומקים ארגון "הידברות" העוסק בהחזרה בתשובה ועוד, רבה של שכונת אתרוג בביתר עילית, ראש ישיבת "היכל מאיר", ומחברם של ספרי הלכה, מחשבה, מדע ופרשנות מקראית, בהם סדרת הספרים "המהפך".

נולד לאליעזר כהן, גבאי בית כנסת, ולשושנה כהן שנולדה באיראן. וגדל בשכונת בית ישראל בירושלים. למד בישיבת פורת יוסף. למד בכולל והוסמך לרבנות. בתקופה זו למד בחברותא עם הרב דוד לאו.

בהמשך עבר לשכונת רוממה בירושלים, שם החל להעביר שיעורים לנערים בתחומי אמונה ומוסר יהודי. בסוף שנות העשרים לחייו, נשלח הרב כהן על ידי הנהלת הכולל שבו למד לביתר עלית, כדי להקים כולל להכשרת רבנים. בהמשך גם עמד בראש הכולל ומונה לראש ישיבת "היכל מאיר" בעיר.

במקביל החל להרצות בפני חילונים והוציא מספר קונטרסים. הוא הקים את ארגון "הידברות" המחזיק ערוץ טלוויזיה המשדר הרצאות שלו ושל רבנים אחרים, ותוכניות נוספות, וכן אתר אינטרנט.

בשנת 2014 מונה הרב כהן כרבה של שכונת אתרוג בביתר עילית. אחיו הוא הרב זבדיה כהן, דיין בבית-הדין הרבני בתל אביב.

באחד ממאמריו כתב: "אם חזרה בתשובה משמעותה השחתת המידות וקלקול המעשים, ריב, עלבונות וכעסים עם בני המשפחה ועם כל הסובבים, הפגנות אלימות ויידוי אבנים - הרי גם אני מצטרף מכל הלב להתנגדות הנחרצת אליה. אבל אם משמעותה שיפור המידות ותיקון המעשים, רגישות לזולת, כבוד להורים ולכל הסובבים, חסד והתנדבות, מתוך לימוד תורת ה' ושמירת מצוותיו - הרי אני חסיד נלהב שלה"

הרב כהן נשוי לאורנית ולהם 8 ילדים.

ספרו החדש המדריך המלא לנישואין מאושרים מצטרף לספריו הרבים הנושאים שונים ומגוונים. ספרי המהפך- 1, 2, 3, 4; אדם ועולמו ועוד רבים.. 

ספר לחברים על הספר 'המדריך המלא לנישואין מאושרים'

המדריך המלא לנישואין מאושרים
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר המדריך המלא לנישואין מאושרים תמונה שניה- הספר המדריך המלא לנישואין מאושרים

המדריך המלא לנישואין מאושרים

הוסף למדף מחיר: 79 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "המדריך המלא לנישואין מאושרים", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום