מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

וארשתיך לי

הספר וארשתיך לי הוא ספר חדש, המעניק לזוגות מאורסים כלים מעשיים להתכוננות לחתונה בשילוב נקודות אור ומחשבה זוגית. עד היום, בקרב זוגות בציבור הדתי לאומי לא היה כלי כזה, המאפשר לבני הזוג להתכונן לחתונה בצורה יעילה וקלה תוך העמקת הקשר הזוגי. עמיחי סדן ויאיר גרינר, הם שני חברים דתיים, שחוו בעצמם ומתוך סביבתם, את הקשיים הניצבים בפני זוגות העומדים להינשא, בימים שלפני החתונה.

אודות מחברי הספר וארשתיך לי

יאיר גרינר, מנהל מרכז מבקרים וסטודנט לתואר ראשון בניהול תעשייתי, אבחן מתוך ניסיונו כזוג מאורס בעצמו, את הצורך בכלי מעשי שיכוון את הזוגות בנבכי ההכנות לחתונה. עמיחי סדן, יועץ ארגוני ומאמן בכיר, המאמן בין היתר לבחירת בני זוג, זיהה את המחלוקות הנוצרות לעיתים קרובות בין בני הזוג ומשפחותיהם על נושאים יישומיים לפני ואחרי האירוסין. השניים חברו זה לזה, והחליטו להוציא לאור ספר הדרכה לזוגות מאורסים בציבור הדתי והמסורתי,שיקל עליהם את ההכנות לחתונה וישמש "מורה נבוכים" בכל הקשור לדרכם המשותפת לפני המאורע הגדול. עובדה זו מותירה להם יותר זמן ופנאי לבניית הזוגיות ומסייעת להם לעבור בקלות את כל הצמתים וההתלבטויות הנוצרות במשך פרק זמן זה.

כמאמן, הוסיף עמיחי כלים מתחום האימון, שיאפשרו לבני הזוג להפנות תשומת לב לזוגיות ולסובב לה. השניים רואים בהוצאת הספר שליחות ובשורה. הוא נכתב בשפה קריאה ומקצועית ושם דגש על הפרטים הקטנים הנשכחים בדרך כלל על ידי בני הזוג. המסרים נכתבו ברצף כרונולוגי, דהיינו, משלב האירוסין ותחילת בניית הקשר, ועד לטיפים ועצות בתהליך קניית דירה משותפת, ריהוט הבית וציודו ועוד. כתיבת הספר וארשתיך לי נמשכה כשנתיים, תוך עבודת תחקיר מדוקדקת עם מומחים בכל תחום, על מנת להגיע לתוצאה המושלמת ולתת את כל המידע לזוג המאורס.

 

ספר לחברים על הספר 'וארשתיך לי'

לקוחות שרכשו את הספר "וארשתיך לי", התעניינו גם בספרים הבאים:

שכינה ביניהם

שכינה ביניהם

הוסף למדף מחיר: 45 ₪
אפקט האבוקדו

אפקט האבוקדו

הוסף למדף מחיר: 58 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום