מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

להיות לאם

הספר להיות לאם מאת אביבה רפפורט, הינו מדריך מעשי, מקצועי ורוחני לקראת הלידה. הספר להיות לאם כולל הסבר נרחב בלשון ברורה על כל שלבי ההכנה ללידה ושלבי הלידה עצמה, על תמיכה בלידה כולל שיטות חדשות וישנות, היולדת והצוות הרפואי, תזונה נכונה, ועוד נושאים רבים המעסיקים את היולדת. זכה להמלצות והסכמות חשובות. כריכה רכה. 

חוות דעת על הספר להיות לאם

"קניתי אותו לפני לידת בני הראשון כשהייתי בהריון איתו ומאוד נהנתי לקרוא אותו מדבר על כך שכל פרט הכי קטן בלידה נעשה בהשגחה פרטית מלאה." (אתר סימניה)

"...אבל "להיות לאם" של אביבי רפפורט הוא הספר מבחנתי! כול הספר מדבר בעצם על הלידה עצמה, גם מבחינה רוחנית והרבה מבחינה מעשית. איך להתכונן ,איך לעבור ומאוד מתאים לדתיים, גם מבחינת האיורים, הבעל ממש יכול לקרוא בו וללמוד. מ-ו-מ-ל-ץ ב-ח-ו-ם!אני, כאשר התחלתי להבין מה זה לידה נכנסתי לחרדות עצומות. והספר הזה הצליח להרגיע אותי (מבחינה נפשית ורוחנית), קשה להשיג אותו כי ההוצאה פשטה רגל ולא מדפיסים יותר..." (מהפורומים של ערוץ 7)

"להיות לאם הוא הספר הטוב ביותר שקראתי וקראתי המון. הסופרת היא אישה דתיה, ומסתכלת על תהליך הלידה גם ממבט רוחני יהודי. מעניין לקרא אותו מאד והוא משלב סיפורי לידה קצרים." (יפעת מהפורומים של ערוץ 7)

"גם אני מאוד מאוד נהנתי מ"להיות לאם".  הוא ממש כיפי, מעניין, הסופרת מדברת ממש אלינו, בצורה קולחת ומרתקת.  גם הפן האמוני מורגש בספר בצורה אמיתית ויפה ולא מוגזמת.  (הלידה היא לא רק רוחנית...) היא מביאה מידע רב ומקצועי בכל הנושאים החשובים.  לגבי ספרים אחרים אני לא יודעת, קראתי רק אותו...  על "הספר עם הגלגל" לא שמעתי אז, אולי לפעם הבאה?" (מהפורומים של ערוץ 7)

 

 

 

ספר לחברים על הספר 'להיות לאם'

לקוחות שרכשו את הספר "להיות לאם", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום